Toplam yorum: 1484478
Bu ayki yorum: 30097

E-Dergi

efem2011 tarafından yapılan yorumlar

08.12.2015

Çok faydalı bir eser, okumanızı tavsiye ederim.
08.12.2015

Bu kitabı okurken bir daha anladım ki, kişisel gelişim alanında Sayın Muhammed Bozdağ'ın üzerine yazar yok. Gerçekten yine çok faydalı bir eser kaleme almış. Kesinlikle ve acilen okunmasını tavsiye ederim.
25.04.2013

Nar Ağacı'nı iki dostumun güçlü ısrarları üzerine alıp okudum ve bugün bitirdim. Buradan Meltem ve Ferhat kardeşlerime tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum. Okumasam eksik kalacağım bir eserdi. Nazan Bekiroğlu'nu bu vesile ile tanımış olmaktan da son derece mutlu oldum. Çok farklı ve hoş bir tarzda yazılmış bir eser. Gerçi ben Settarhan ile Zehra'nın aşkına dair daha geniş bir bölüm bekliyordum ama sonuçta yaşanmış bir hikaye var ortada ve roman da ona göre kurgulanmış. Kahramanların birini izlerken insan diğeri ne alemde acaba diye merak etmeden duramıyor ve asıl bu merak eseri sürükleyici hale getiriyor. Gürül gürül iki ırmak gibi iki hayat da eserin sonunda da belirtildiği gibi birbirinde durulan tek bir ırmağa dönüşüyor.

Özetle; anlatılmaz yaşanır bir roman, şiddetle tavsiye ederim. sayın hocamızın eline ve yüreğine sağlık...
29.08.2012

İskender Pala'nın okuduğum ilk eseri oldu "Od". Biz Anadolu insanı olarak Yunus Emre'yi sevmiş ve benimsemişizdir. İlahilerini severek okur ve dinleriz. Sevgi dilli ve sevgi gönüllü olduğunu biliriz. Ancak romanı okuyunca fark ettim ki Yunus Emre'yi gerçekten tanımak lazım. Ben bu romanla onu önemli bir ölçüde tanıdığımı düşünüyorum. Şiddetle tavsiye ederim.
Sayın İskender Pala'ya da emeklerinden ötürü minnet ve saygılarımı sunarım. Kitapyurdu'na da teşekkür ederim...
29.08.2012

Ben bu kitabı gerçekten merakla satın aldım, ancak hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Gerçi henüz bitiremedim ama bitirmeye sabradebilir miyim bilemiyorum. Çok zorlama bir uslupla yazıldığını düşünüyorum.