Toplam yorum: 1244145
Bu ayki yorum: 16762

E-Dergi

p37panter tarafından yapılan yorumlar

10.10.2017

Yakın bir arkadaşla edilen sohbet kıvamında bir kitap. Hayata dair aklımızdan gelip geçen pek çok düşünce yorumlanmış. Bir solukta okunacak türden.
04.10.2017

Bilim kurgu film izlediğim hissini vererek başladığım bu kitap tırmanış sürecinden sonra öylesine akıp gitti ki... Yüreğinde biraz olsun hayata yaşama insana dair kaygı taşıyan herkesin ortak paydada buluştuğu bir kitap olmuş.
04.10.2017

Görmeden geçip gittiğimiz neler var aslında. Bazen durup düşünmek ve onları idrak etmek gerek. Bu kitap o zorlu hayat tırmanışımız sırasında bize eşlik etmesi gereken bir yol arkadaşı gibi. İnsanın tekamüle ermesinin ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorsak bu eseri okumamız gerek. Daha farkında daha bilinçli şekilde nefes aldığımız dünyayı biraz daha fazla anlamlandırmak için. Sadece kişisel gelişim kitabı demek çok yavan olur. Karşılıklı sohbet ettiğiniz bir dost gibi. Okuyun, iyi gelecek...
06.02.2017

Livaneli'nin eserleri arasında üçüncü kitabı bu okuduğum. Hiçbirinde pişman olmadım. Kalemi çok güzel kitap adeta akıp gidiyor. Günümüzde olup bitenleri çok güzel anlamlandırmış. Hüzünle okudum. Okumayı isteyenlere yürekten öneririm.
11.01.2017

ilgi ve merakla okuduğum çok kıymetli bir eser. olup bitenleri daha iyi anlayabilmemiz için okumamız şart.