Toplam yorum: 1437923
Bu ayki yorum: 22909

E-Dergi

SALTY tarafından yapılan yorumlar

09.02.2016

Harukami okuyacaklara şu uyarıyı yapmak isterim, hemen her kitabı "pat" diye biter:) O yüzden okurken sonunda ne olacak acaba diye merak etmeyin. Murakami yaşantının içerisinden bir anı yazar. başı ve sonu yoktur yazdıklarının...Her kitabı ayrı güzellikte olan yazarın bu kitabına oldukça başarılı.
10.08.2015

Amelie Nothomb un tarzına bayılıyorum. Kısa ve öz kitapları edebiyat nasıl yapılırın muazzam örneklerinden. Bu kitabı da diğerleri gibi harikaydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum
11.06.2015

Hiç bilgim ve alakamın olmadığı bir konu olmasına rağmen okurken çok fazla şey öğrendiğim, soy kırımların , totaliter rejimlerin ve insanlığa karşı işlenen suçların altında yatar neden ve sonuçları çok fazla detaya girmeden anlatan güzel bir kitap. Detaylara girmemesi yüzeysel olduğu anlamına gelmesin. Etkili ve durumun özünü okuyucuya kavratan yazarın oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.
17.05.2015

Bu kadar olumlu yoruma aldanıp aldığım ve hayal kırıklığı yaşadığım bir kitap. İlk 60-70 sayfa iyi gidiyor ancak ondan sonra kitap beni sıkmaya başladı. Yazar pek çok mesaj vermek istemiş olabilir kitapta alan kişilerde olmuş bu mesajı fazlasıyla. Ama ben alamadım sanırım gereken mesajı:) Sağlık olsun.
04.04.2015

Klişe bir cümle olacak ama "Tek kelime ile harika" Erkek bir yazarın bir bayanın ağzından kitap yazması zordur bana kalırsa. Okurken çok çok keyif aldım. Hemen bitti diye de üzüldüm gerçekten. Tavsiye ederim okuyun okutun :)