Toplam yorum: 1481092
Bu ayki yorum: 26709

E-Dergi

selamikurt07 tarafından yapılan yorumlar

29.05.2013

kitabı okuyorum. sonlarına geldim. gerçekten çok güzel bir kktap. yazarı tanımıyorum. ancak hocanın eline kalem,ine zihnine sağlık. kurana güzel bir bakış açısı ile bakmış. ilgilenenler çok şey öğrenecektir. şahsen çok faydalandım. aslında bir kaç defa okunması. veya halkalarla ders yapılması gereken bir eser olmuş. biz yıllardır kuranın hep sevabından faydalanmaya çalıştık. halbuki kuranın hayatımıza etkisini hiç düşünmedik. hocayı başka çalışmalarıyla takip etmek isterim selamlar.
29.05.2013

güzel bir yönetici kitabı çıkmış ortaya. aslında buna çok ihtiyaç var. keşke her yönetici bu ve bu gibi bir kaç kitap okusa çok güzel olur. herkese tavsiye ederim .
29.05.2013

küçük güzel bir kitapçık olmuş ancak biraz daha ayrıntılı yazılabilirmiş. namaz konusu çok önemli. herkes bilmeli öğrenmeli, gayret gösterenlere allah yardım etsin. inş.
29.05.2013

sadece harfler kolaylaştırılmış. elif ba çok basit tutulmuş, biraz daah ayrıntıya girilebilirdi. çünkü kuran öğretmek için bir başka cüz e daha ihtiyaç olacaktır. ikisi bir arad olabilirdi.
29.05.2013

Efendim. güzel bir kitapçık olmuş. aslında hoca üç muhammet adlı eserinde peygamberimizi güzel anlatmış tabi bu kitap edebi. naata yakın hemencecik okunabilecek türden. ilgililere tavsiye ederim.