Toplam yorum: 1408525
Bu ayki yorum: 28645

E-Dergi

ALİ SÖNMEZ tarafından yapılan yorumlar

23.02.2017

Bir polisiye sever olarak; yazarın, Sınır Ötesi kitabını okumuş ve çok beğenmiştim. Osman AYSU bu kitabında da beni yanıltmadı. Sürükleyici ve birbiri ardını takip eden cinayetler... Bir cinayetin diğerine ışık tutacak, çözümlenmesi gerek iz ve delillerle dolu sırları... Okuduğunuza değecek bir polisiye romanı...
04.01.2017

Bu sokak; sevginin, saygının, samimiyet, kardeşlik, lütuf, ihsanın… vs. daha birçok manevi kavramların bir arada yaşandığı; hoşgörünün, huzurlu bir sokağın adı. Öyle sıradan bir sokak da değil bu. Günlük hayatta insanların manevi değerlere hasret kaldığı bir sokaktan bahsediyoruz. Feyza & Bilal’in ancak masallara konu olabilecek, sadakat ve vefa dolu hayat hikayeleri… Bir genç kız ve erkeğin hayallerinde düşlediği bir hayatı sonuna kadar yaşatabilen, duygusal olduğu kadar, manevi gerçekleri de gözler önüne seren sürükleyici bir roman. Hayallerinizi boşa çevirmeyecek, parasının hakkını sonuna kadar verecek, sizlere ait olan maneviyatı sonuna kadar yaşatacak muhteşem bir eser. Bugün tam da buna ihtiyacımız vardı, zaten. Düşünmeden okuyun ve okutun…
28.09.2016

Daha önce yazarın, Sınır Ötesi kitabını okumuş ve çok beğenmiştim.. Osman AYSU bu kitabında da beni yanıltmadı. Sürükleyici ve birbiri ardını takip eden cinayetler.. Bir cinayetin diğerine ışık tutacak, çözümlenmesi gerek iz ve delillerle dolu sırları.. Okuduğunuza değecek bir polisiye kitabı..
28.09.2016

O daha talebe bir kaptandı.. Ama içerisinde bulunduğu zorlu hayat şartları onu bir anda, uzun ve meşakkatli bir yolculuğun kaptanı olmaya mecbur kıldı.. Kendisinden önce gemide kurtarılmayı bekleyen bir çocuk,annesi ve diğer dostları var idi.. Ama o, yüreğinde gizli kalmış iyilik hazinesinin gücü ve inancıyla bunu başaracağına inanıyordu. Hayatta; sevgiye, ilgiye, dostluğa, vefaya dair ne varsa hepsi bu kitapta.. Dost kazanmak için okuyun ve okutun..
28.09.2016

Bazen maneviyata dalmak, birilerinin başından geçen duygusal bir hadiseye tanık olmak istersiniz.. Bu kitap sizi, tarihte tecelli etmiş, keramet sahibi kişilerin gerçek hayat hikayelerine götürecek; Mana aleminde sizden birşeyler bulacaksınız.. Faydalanabilmek ümidi ile..