Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Meğer Annem Haklıymış
Meğer Annem Haklıymış, Zeki Kayahan Coşkun10
6
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Zeki Kayahan Coşkun

TRUVA YAYINLARI

Erkek egemen bir toplumda yaşamanın sonuçlarından olsa gerek, anne ile daha bir samimidir çocuklar... Babaya anlatılamayacak her ne varsa anneye rahatça anlatılır... Önce anneler bilir çocuklarının sevgililerini... Babaya bağırılamaz... Anneye bağırmak kolaydır... Anneye karşı tahammülsüzlük vardır... Babaya alabildiğine sabırlı davranılır... Anne ti’ye alınabilir... Baba asla... Bu samimiyet "Nazım sana geçiyor anne" ile laubaliliğe de dönüşebilir... Yer yer sevimsizlikler yaşanır... Çok feci bir duygudur; evladımın kalbini kırdım galiba... Ve aynı şekilde fenadır; anneyi üzmek... Hemen pişmanlık başlar ve taraflardan biri alttan almaya çoktan hazırdır bile... Çocukların itiraz sebepleri çeşitlidir... Fakat anneler sanki hep aynı kaynaktan faydalanıyorlarmış gibi, ortak bir dil kullanırlar... Yurdumuzun dört bir yanında her anne, aynı serzeniş dilinden, aynı kalıplaşmış ifadeleri kullanır.. SİTE:www.kitapyurdu.com


  %35   indirimli
Liste Fiyatı: 10,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:6,50  TL.
Tedarik süresi SATIŞ YOK(kitapyurdu.com'da SATIŞ DIŞI)Kazanacağınız puan: 14

Yayın Yılı: 2007
176 sayfa
Kitap Kağıdı
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9944212069
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 137 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Eğitim > Annelik-Babalık-Aile


Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/36


Kezban6021 26.01.2013 katılan 6 kişi, katılmayan yok
Kitap bugün elime geldi ve bugün bitti.Harika bir kitap,mutlaka okunmalı mı derseniz,evet okunmalı,gençler,anneler,anne adayları,küçük,büyük,genç,yaşlı okumalı.Herkesin kendisinden bişeyler bulacağı kitap.Evet annelerimiz haklı ve biz bunu yıllar sonra anlıyoruz:)
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
merve 07.01.2012 katılan 2 kişi, katılmayan 1 kişi
harika bir kitap herkesin okuması gerekir
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
fba76 31.03.2010 katılan 6 kişi, katılmayan 1 kişi
Aslına bakarsanız bu kitap öyle bir kitapki.İlksayfaları okuyunca kendini(çoçuk olarak) haklı görüyorsun.Sayfanın bitiminde ise anneni haklı görüyorsun.Tam anlamıyla haklı olan taraf varmı derseniz bence yok çünkü her iki tarafta hata yapabiliyor.Aslında o atışmalar sataşmalar olmasa zaten hayatında tadıda tuzu olmaz.Kitapta anlatılanların hepsi her çağda YAŞANACAK olaylardır bence yaşanmasıda gayet doğaldır.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
alinbilge 31.08.2009 katılan 3 kişi, katılmayan yok
Her evladın okuyup ders alması, her annenin haklılığını kanıtlayan çok güzel bir kitap..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
zcandan 05.06.2009 katılan 3 kişi, katılmayan yok
17 yaşındaki yeğenime almıştım ama önce ben okudum. sanırım bütün anneler aynı, tabi bütün çocuklarda... keyifli bir kitap.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
hoPeace 21.12.2008 katılan 5 kişi, katılmayan 2 kişi
Bir Zeki Kayahan Coşkun klasiği, günlük, herkesin bildiği olayları o kadar güzel bir dille anlatıyor ki, evet işte bu diyosunuz, anlatamıyosunuz çünkü...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
psikodaniko 23.09.2008 katılan 11 kişi, katılmayan yok
Zeki Kayahan Coşkun, radyo programından alışık olduğumuz tarzıyla yazdığı bu kitabında yine harikalar yaratmış. Anlatımı o kadar sürükleyici, içeriği o kadar güzel ki kitabı baştan sona okumak bir saat bile almıyor. Herkesin kitaplığında mutlaka bulunması gereken bir eser olduğunu düşünüyorum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Burak_85 16.07.2008 katılan 23 kişi, katılmayan 2 kişi
Günlük yaşantımızdaki olayları espiritüel bir şekilde anlatıyor ZKC.Annemizin rutin olarak serzenişlerini bu kitapta görmeniz mümkün.Yalın ve akıcı bir dile sahip..İnsanın anlaması için konuştuğumuz Türkçeyi kitabına yansıtmış.
Elime aldığım andan itibaren 3-4 saat içinde bitirdim zaman zaman kahkahalara boğuluyorsunuz ve en sonunda bir mektup yer alıyor bu beni çok etkiledi ve kitabın en hüzünlü yeri olarak dikkat çekiyor..biraz gülmek istiyorsanız bu kitabı vakit geçirmeden almalısınız..teşekkürler kitapyurdu
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
neti 13.06.2008 katılan 7 kişi, katılmayan 2 kişi
Tam bir Zeki Kayahan Coşkun klasiği.. O kadar sürekleyici, o kadar doğru, o kadar "meğer annem haklıymış" ki; kitabı elini,ze almanızla bitirmeniz yarım saati bulmuyor.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Alp_19 21.07.2013 katılan 2 kişi, katılmayan yok
Mutlaka okunması gereken nadir eserlerden birisi.Eseri çok kısa zamanda bitirdim.Her sayfadan kendimce bir şeyler çıkarttım.Sizde kesinlikle okumalısınız.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  3  4  İleri

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 104www.kitapyurdu.com