Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Olumlu Düşünmenin Gücü
Olumlu Düşünmenin Gücü, Norman Vincent Peale,Cem Küçük10
5
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Norman Vincent Peale

PROFİL YAYINCILIK

Kalbinizdeki inanç başınıza iyi olayların gelmesini sağlar. Kişisel gelişim ve başarıya dair bu klasik kitap endişelerinizden kurtulmayı, başkalarının sizi sevmesini, günlük sıkıntılarınızdan kurtulmayı, hedeflerinize ulaşmak için içinizdeki gücü keşfetmeyi sağlayan olağanüstü bir eser.

Olumlu Düşünmenin Gücü size bugüne kadar eşi benzeri olmayan, olağanüstü yollar sunan bir başyapıt. Norman Vincent Peale problemlerinizi aşmak için sıra dışı yollar sunuyor. Bu kitapta en yıkıcı görünen engelleri nasıl aşacağınızı, kendinizi nasıl rahat ve güvende hissedeceğinizi, stresten korunma yollarını öğreneceksiniz.

Olumlu Düşünmenin Gücü hayatınızda olumlu bir değişim yaratacak bir ilham programı. Negatif enerjiyi ortadan kaldıran, başarı ve mutluluğun ilacı. SİTE:www.kitapyurdu.com
  %40   indirimli
Liste Fiyatı: 20,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:12,00  TL.
Tedarik süresi yaklaşık 1 günKazanacağınız puan: 24
Çeviren: Cem Küçük
Yayın Yılı: 2014
Kitap Kağıdı
288 sayfa
13,5x21 cm
Karton Kapak
ISBN:9759961138
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 557 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Diğer > Kişisel Gelişim

Olumlu Düşünmenin Gücü

Norman Vincent Peale
12,00  TL.

Bilinçaltının Gücü

Joseph Murphy
9,72  TL.
İKİLİ TEKLİF
Toplam 21,72  TL olan kitapları birlikte alın
20,64  TL ödeyin.
Bu ürüne ait diğer ikili teklifler
Ya da kendi teklifinizi kendiniz oluşturun

İLGİLİ ÜRÜNLER YAZARDAN KONUDAN
Geri
BU ÜRÜNÜ ALANLARIN İLGİLENDİKLERİ ÜRÜNLER
İleri

Haber Kılavuzu

Ekrem Dumanlı
4,80  TL.

Tavuk Suyuna Çorba / Hayallerinizdeki Hayatı Yaşayın


9,11  TL.

Rekabet Etmeden Yaşamak

Evrim Çalkavur/ M. Yavuz Durmuş
7,50  TL.

Bilinçaltının Gücü

Joseph Murphy
9,72  TL.

Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/19


celtiko 25.06.2014 katılan 1 kişi, katılmayan 1 kişi
Başlığa anldandım. Aldığım en yanlış kitap. Kişisel gelişim kitabından çok bir papazın misyonerlik çalışması gibi. Konu doğrudan Hristiyanlık üzerinden ele alınmış. Ben hoşlanmadım.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
firarperest19 02.04.2012 katılan 4 kişi, katılmayan 1 kişi
karamsarlığa kapılmadan kimseden bişey beklemeden hedeflerimizden vazgeçmeden ulaşabilmemiz için mutlaka okunması gereken kitaplığımızda bulunması gerekn bir kitap..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Sibel Tekerek 30.01.2012 katılan 2 kişi, katılmayan 1 kişi
bütün gelişim kitapları gibi pozitif enerji pozitif enerji diyor, önemli olan uygulamak ben kitabı cok sevmedim bitirmekte zorlandım.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ozhanakinci 14.01.2012 katılan 2 kişi, katılmayan yok
Nanoteknolojiyi merak edenler için en azından iyi bir fikir verici olduğunu düşünüyorum...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
basaksa 24.11.2011 katılan 7 kişi, katılmayan 2 kişi
Olumlu düşünmenin insan hayatını çok değiştirdiğini zamanla anladım, hani derler ya "%50 seçme şansın, ya pozitif düşünmeyi ya da negatif düşünüp kendini üzmeyi seçeceksin" diye. Ben olumlu düşünmeyi seçenlerdenim ve bu kitabı aldım.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
cihan2733 11.10.2011 katılan 3 kişi, katılmayan yok
üniversite yıllarında kütüphanede tesadüfen görüp okuduğum ve okuduktan sonra hayatımı tamamen değiştiren muhteşem ötesi bir kitap. bir çok kişisel gelişim kitabı okudum ama hiç biri bunun gibi değil. şu an sırf arşivimde bulunsun diye satın alacağım. inanın hayatınızı baştan şekillendirecek.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
MURAT PİRİNÇÇİ 12.09.2011 katılan 8 kişi, katılmayan yok
Değerli bir eğiticimci arkadaşımın tavsiyesi üzerine okuduğum bu kitap, diğer kişisel gelişim kitaplarından farklı geldi bana.Okuyup bitirmem çok zamanımı aldı.Çünkü normalde 3-5gün içerisinde bitirilebilecek bu kitabın altı çizilecek,not alınacak çok sayfası vardı bence.Kendimce 14 sayfalık bir rapor hazırladım.Raporu gösterdiğim çoğu kişi kitabın kendisini okumak istiyor.
'' Yaşadığım sürece,yaşın da çevrenin de enerjimizi ve canlılığımızı azaltamayacağına inandım.Sağlığımız ile manevi yaşamımız arasında çok yakın bir ilişkinin bulunduğunun farkına vardım.Şu gerçeği hep görmezlikten geliyoruz.Sağlığımız,ruhsal durumumuzla;ruhsal durumumuz da kafamızdaki fikirlerle çok yakından ilgilidir.''Kitapta yer alan bu cümlelerden sonra Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
asya27 26.08.2011 katılan 9 kişi, katılmayan 1 kişi
Bir papazın kitabından bu kadar faydalanacağımı düşünmezdim.Kitabın büyük bölümü incildeki bazı ayetlerin doğru anlaşılırsa insan hayatını nasıl olumlu etkileyeceğini anlatmış .ilginç olanı bu ayetlerin çok benzerlerinin ve daha fazlasının Kurandada olması .bu bana Kuranı daha iyi okuyup anlamam gerektiğini öğretti. bizlerdede dini anlamda kendini yetiştiren insanlar haytın zorluklarına karşı daha dayanıklı oluyorlar.kitapta hoşuma giden bir çok teknik vermiş. örneğin hiç tanımadığınız hatta bir daha karşılaşmayacağınız insanlara bile dua edin diyor.bizim dinimiz bunu müslümanın müslümana duası geri çevrilmez diye teşvik etmiş.kitabı insanoğlunun mutlu olmsaı için Allahın kanunlarına uyması yeterli diye özetleyebilriz.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
fortus 12.04.2010 katılan 11 kişi, katılmayan 1 kişi
Dua etmeyi ve tefekkür ile tevekkülü kendi inancı çerçevesinde öneren bir yazarın kitabı. Beni düşündüren, yararlanmamı sağlayan pek çok bölümü oldu.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
VATABİL 03.02.2008 katılan 36 kişi, katılmayan 4 kişi
Hayatımıza özel yada politik birçok sorunlar yüzünden olumsuz,negatif ve umutsuz duygları yaşadığımız anlarda nasıl olumlu düşünebilirizki?!Ama aksine olumlu düşünmeliyiz herşeye rağmen,inadına,hayat o kadar kısaki herşeyi dert edemeyecek kadar ,önemsiz şeyleri çıkar ,kalbindeki iyi olacağına dair inanç başınıza iyi şeylerin gelmesini sağlar.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  İleri

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 101www.kitapyurdu.com