Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
İyi Fikir Her Zaman Kazandırır
İyi Fikir Her Zaman Kazandırır, Şafak Altun,Ferhat Çınar10
1
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Şafak Altun

HAYAT YAYINLARI

Bugün, küresel ekonominin yeni kuralları var. Ürün teknolojileri ve pazarlama yöntemlerinde, keşifler devri sona erdi. Teknolojinin küresel dağılımı sonucu, ürün ve hizmetlerin hepsi birbirlerine benziyor. Markalar açısından mutlak iktidardan söz etmenin imkânı kalmadı. Daha düne kadar esamesi okunmayan beyin gücüne dayanan şirketler, "dünkü iktidarın sarsılmaz sanayi devi şirketleri"nin bu ünlerini geride bıraktırıyor. Vasat, iktidarını hızla kaybediyor.

İletişim olanaklarının artışı, dünyayı hızla küresel bir köye çevirirken internet ve teknolojideki ilerlemeler, iş dünyasının ve ekonominin bildiğimiz işleyiş kurallarını her geçen gün değiştiriyor. Günümüzün pazarlarını ulusal olmaktan çıkarıyor, sanal ortama ve uluslararası alana taşıyor. Tüketiciler, ürünün nerede üretildiğine değil, kim ürettiğine bakıyor. "Yerli-yabancı" ayrımı yapmak anlamını yitiyor, dünya piyasalarında rekabet edebilme kavramı önem kazanıyor.

Dünya hızla değişiyor ve her değişim, yeni fikirlerin doğmasına neden oluyor. Ayakta kalmanın tek yolu yeni fikir ve ürün geliştirmekten geçiyor. Günümüz şirketlerine patronlar değil, parlak fikri olanlar yön veriyor. Kazanmak için her zaman iyi fikirlere ihtiyacınız bulunuyor. İşte karşınızda Türkiye’yi değiştiren en parlak iş fikir ve buluşları... SİTE:www.kitapyurdu.com


  %32   indirimli
Liste Fiyatı: 10,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:6,75  TL.
Tedarik süresi SATIŞ YOK(TÜKENMİŞ)Kazanacağınız puan: 14

Yayın Yılı: 2008
Kitap Kağıdı
168 sayfa
13,5x21 cm
Karton Kapak
ISBN:9756218976
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 54 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Diğer > Kişisel Gelişim
Ekonomi > İş Dünyası


Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-6/6


burcu_dun 10.05.2011 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Kitap bilindik markaların serüvenlerini anlatmış, iyi fikirler üretilince ortaya güzel sonuçlar çıkmış.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
isuatfurkan 07.08.2010 katılan 1 kişi, katılmayan yok
iyi fikir bul , her zaman çok kazan.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
...!!!... 08.01.2013 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Şafak Altun'un ilk okuduğum kitabı "Doğanın İnovasyonu" idi ve o kitapta hayal kırıklığına uğramıştım ancak bu kitabını okuduktan sonra Şafak Altun'u artık bir yazar olarak tercih etmem gerektiğini kabul ettim diyebilirim. Bu kitabın bir çok artısı var ancak en önemlisi bu konuda yazılmış kitaplar hep fikirleri anlatan kısa yazılardan oluşur ve okuruna sadece bilgi verir, iyi fikir üretme ruhunu veremezler. Bu kitap ise tam tersine çok fazla örnek içermekte ve örneklerle okuruna yenilikçilik ruhunu da aşılamakta. Bu konuda yazılıp da bu kadar başarılı şekilde okurunun psikolojisini etkileyen okuduğum kitap sayısı çok azdır diyebilirim ve bu da onlardan bir tanesi... Mutlaka örnekler verilirken iyi yerlere gelmiş insanların hayatındaki Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
burakkaraman 10.03.2011 katılan 1 kişi, katılmayan yok
iyi fikir tabii ki kazandırır ama günümüz şartlarında artık sadece iyi fikir yeterli değil.sermayeniz yoksa yatırımcıları ikna edebilmelisiniz.Asıl anlatılmak istenen ise öncü olup bir katma değer yaratabilmeniz.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
summer___17 19.03.2009 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Kitabı okudum çok güzeldi İnsana yeni girişimler yapmasında ilham veriyor. Kitapda şimdi büyük şirketlerin kuruluşundaki fikirlerin nasıl çıktığını anlatıyor. Güzel bir kitap tavsiye ederim.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
bilimadamıdejavu 29.09.2008 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Arkadaşlar bu kitap insana ilham veriyor.Ben okudum.Eğer sende bir buluş gerçekleştirmek istiyorsan tam sana göre birşey.Ben herkese önereceğim bunu.Sitemede eklemeyi düşünüyorum.Çünkü Türkiyenin kalkınmaya ihtiyacı var.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1 

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 102www.kitapyurdu.com