Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Benimle Kal
Benimle Kal, Lisa Kleypas,Duygu Uğur9
19
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Lisa Kleypas

EPSİLON YAYINLARI

Kapı savrularak açıldı. Amelia gölgelerin değiştiğini, odanın içinde birinin varlığını hissetti. Korkuyla döndüğünde Cam Rohan’ın kapıda durduğunu gördü. Kalbi müthiş bir güçle atmaya başladı. Rohan bir rüyadan fırlamış gizemli bir hayalet gibiydi.

Yavaşça kıza yaklaştı. O yaklaştıkça Amelia etrafındaki her şeyin yerinden söküldüğünü, uzaklaştığını, onu her tehlikeye açık ve savunmasız bıraktığını hissediyordu.

Uzun bir sessizlikten sonra Cam nihayet konuştu. “Romanlar seni çağıran yoldan gitmeni, hiç arkana bakmamanı söyler. Çünkü seni ne gibi maceraların beklediğini bilemezsin.”

Hiç beklenmeyen bir miras ailesini sosyetede bir üst seviyeye taşıdığında, Amelia Hathaway, genç kız kardeşlerine ve dik başlı erkek kardeşine göz kulak olmanın, bu mirasın getirdiği karmaşayla ilgilenmekten çok daha kolay olduğunun farkına varır. Bütün bunlarının yanı sıra onu uğraştıran başka bir sorun daha vardır: uzun boylu, esmer ve tehlikeli bir şekilde yakışıklı olan Cam Rohan’a karşı hissettiği çekim.

Çoğu erkeğin ancak hayal etmekle sınırlı kalabileceği kadar varlıklı olan Cam, toplumun kısıtlamalarından sıkılmıştır ve “uygarlaşmamış” Çingene köklerine dönmeyi arzu etmektedir. Güzel Amelia ona yardım teklif ettiğinde, Cam öncelikle sadece arkadaş olmak niyetindedir fakat bu niyetlerin ikisini de kör eden tutku tarafından yıkılması uzun sürmez. Fakat gelenekleri katiyetle reddeden bir adam tüm zamanlatın en gelenekselleşmiş düzenine, evliliğe de hayır diyebilecek midir?

New York Times gazetesinin en çok satan kitaplar listesinin gözde yazarlarından Lisa Kleypas, geleneklere kafa tutan iki âşığın büyüleyici ve baştan çıkarıcı hikâyesiyle ayaklarınızı yerden kesecek.
“Gerçekten yetenekli bir öykücü.” – Publishers Weekly SİTE:www.kitapyurdu.com
  %30   indirimli
Liste Fiyatı: 20,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:14,00  TL.
Tedarik süresi Aynı GünKazanacağınız puan: 28
Çeviren: Duygu Uğur
Yayın Yılı: 2009
Kitap Kağıdı
343 sayfa
13,5x21 cm
Karton Kapak
ISBN:9944821896
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 407 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Edebiyat > Roman (çeviri)
Orijinal Dil > İngilizce

Benimle Kal

Lisa Kleypas
14,00  TL.

2015 Yazarlar Ajandası


7,00  TL.
İKİLİ TEKLİF
Toplam 21,00  TL olan kitapları birlikte alın
17,00  TL ödeyin.
Bu ürüne ait diğer ikili teklifler
Ya da kendi teklifinizi kendiniz oluşturun

İLGİLİ ÜRÜNLER YAZARDAN KONUDAN
Geri
BU ÜRÜNÜ ALANLARIN İLGİLENDİKLERİ ÜRÜNLER
İleri

Daha Sabaha Çok Var

Lisa Kleypas
14,00  TL.

Yalnızlar Adası

Lisa Kleypas
10,50  TL.

Benimle Kal / Nefes Serisi 2. Kitap

Rebecca Donovan
13,00  TL.

Ben Böyleyim

Lisa Kleypas
14,00  TL.

Sevgim Sana Ait

Lisa Kleypas
14,00  TL.

Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/37


Fatma Atabey 26.07.2013 katılan 1 kişi, katılmayan yok
ikinci kitabı önce okuduğum için çok etkilenmedim zaten bildiğim bir hikayeydi boş zaman değerlendirme olarak adlandırabileceğim kitaplar içerisinde.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
siyahgülzehirlicicek 13.08.2010 katılan 7 kişi, katılmayan yok
Amelia ve Cam'in gelgitleri ve Amelia'nın abisi dahil ( tüm yaptıklarına rağmen ) ailesini birarada tutma çabası çok güzeldi. Ama Merripen ve Win'in aşkının olduğu bu serinin devamında olduğu kitabınında bir an evvel türkçeye çevrilmesini bekliyorum. (Seduce Me at Sunrise)
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
sevil... 08.08.2010 katılan 6 kişi, katılmayan 3 kişi
Kolay okunabilen bir kitap, ancak çok gerekli mi derseniz değil...Boş vaktiniz çoksa okunabilir
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Özlem SAHAN 05.08.2010 katılan 3 kişi, katılmayan 2 kişi
yazarın anlatımını çok beğendim, insanı alıp götürüyor...tutku çok güzel anlatılmış.hikayenin sonunda bazı konular havada merak etmemek elde değil varsa devamı gerçekten okurum.yayın evi duy sesimi...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
zhdnrl 02.08.2010 katılan 35 kişi, katılmayan 2 kişi
Kitap kesinlikle harikaydı. Alıştığımız dönem romanlarından farklıydı. Bu kitap yazarın hathaway serisinin ilk kitabıydı devamını çıkarmayıp yazarın bir başka serisinin ilk kitabını çıkardılar. Bu serinin ikinci kitabı merripen ve win aşkını anlatıyor. Umarım yayın evi en kısa zamanda bu serinin devam kitaplarını da çıkarır.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
balık66 28.04.2010 katılan 6 kişi, katılmayan 1 kişi
Bu yazara ve kitaplarına bayıldım. Çok akıcı bir dili var zaten tarihi aşk romanlarını çok seviyorum ama yazarın türkçeye çevrilecek o kadar çok romanı varki onlarıda sabırsızlıkla bekliyorum. Bu romanında imkansız gibi görünen bir aşkı o kadar güzel bir sonla bağladıki insanlar arasında aşktan daha güçlü bir şey olamayacağını ve aşkın her türlü zorluğu aştığını çok güzel ifade etmiş tavsiye ediyorum bu yazara müptela olacaksınız.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
angeLofmine 12.03.2010 katılan 4 kişi, katılmayan 1 kişi
inanılmaz bir romandı..çok tutkulu bir aşk ve çeviri çok iyiydi.yazar duygulara yer yer erotizmde katarak çok iyi harmanlamış..cam ve amelia'nın özellikle yakınlaştığı bölümlerde inanılmaz bir duygu patlaması var..bir erkeğin sizi böyle sahiplenmesini istiyorsunuz..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ashtoret 06.03.2010 katılan 2 kişi, katılmayan 1 kişi
sürükleyici ve çekici bir kitap aralarındaki çekim ve çevrelerinde dönen olaylar iyi kurgulanmış bence evet okudum ve sıkılmadım...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
eoweny 19.02.2010 katılan 6 kişi, katılmayan 1 kişi
hoş güzel sürükleyici bir kitap bu kitabın ikincisi var mı acaba. çünkü bazı şeyler havada kaldı. mesela merıpenle cam.in dövmelerinin sırrı ne. birde win merıpen aşkı ne oldu gibi kitabın bağlayıcı unsurları sonlandırılmamış ama yinede yazar başarılı..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
yazınım 17.12.2009 katılan 6 kişi, katılmayan 1 kişi
Mantıklı ve ölçülü davranan birinin dahi aşk kapısını çaldığında o tutkuyu yaşamaktan kendini alamadığını gösteren kitaplardan biri daha, ama maalesef bu tanımlama doğru.Aşk kendini yaşatır.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  3  4  İleri

Ürünün diğer baskıları için Tıklayınız

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 104www.kitapyurdu.com