Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Nostradamus (Gerçekleşen ve Gerçekleşmesi Beklenen Kehanetleri)
Nostradamus (Gerçekleşen ve Gerçekleşmesi Beklenen Kehanetleri), R. W. Velch,Yeşim Özkardeşler Şallı9
3
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


R. W. Velch

NEW AGE YAYINLARI

Nostradamus'un gerçekleşen tüm kehanetlerinin yanısıra, gerçekleşmesi beklenen önemli kehanetlerini de tüm ayrıntılarıyla okurken, inanılmaz bir kehanet sistemi ile başbaşa kalacaksınız. "Krallar, partiler ve dinlerin uğrayacakları köklü değişiklikler yazılı olarak ortaya konulduğunda, parti ve dinlerin ileri gelenleri kendi hayallerinde oluşturdukları şatoların yıkıldıklarını görecekler ve duydukları hoşlarına gitmeyecektir. Dünya'nın büyük bir keşmekeş ve sarsıntı geçireceğini söyleyince özellikle bilim adamları da telaşlanacaklar ve çoğu bu kehanetlerin saçma olduklarını ileri sürecek. Ancak kehanetler gerçektir. Çünkü kaynağı gökyüzüdür..."SİTE:www.kitapyurdu.com
  %30   indirimli
Liste Fiyatı: 18,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:12,60  TL.
Tedarik süresi yaklaşık 2 günKazanacağınız puan: 26
Çeviren: Yeşim Özkardeşler Şallı
Yayın Yılı: 2001
3. Hm. Kağıt
320 sayfa
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9758312065
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 146 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Diğer > Fal-Büyü kitapları

Nostradamus (Gerçekleşen ve Gerçekleşmesi Beklenen Kehanetleri)

R. W. Velch
12,60  TL.

2015 Yazarlar Ajandası


7,00  TL.
İKİLİ TEKLİF
Toplam 19,60  TL olan kitapları birlikte alın
15,60  TL ödeyin.
Bu ürüne ait diğer ikili teklifler
Ya da kendi teklifinizi kendiniz oluşturun

İLGİLİ ÜRÜNLER YAZARDAN KONUDAN
Geri
BU ÜRÜNÜ ALANLARIN İLGİLENDİKLERİ ÜRÜNLER
İleri

Kitapyurdu Postacı Bez Çanta (Konuşma Balonu Desenli)


4,55  TL.

Kehanetler

Devrim Altay
4,90  TL.

Nostradamus


11,25  TL.

Kahin Vanga

Renan Seçkin
11,90  TL.

Nostradamus ve Türkiye'nin Geleceği

Mahir Şanlı
11,20  TL.

Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/11


slıı 21.11.2009 katılan 4 kişi, katılmayan yok
akıcı bir dille anlatılmış fakat kahinin tahminlerinden çok yazarın yorumu var kitapta. ben bir bütün halinde kahinin kehanetleri sanmıştım biraz hayal kırıklığına uğradım.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Gizem_1992 24.11.2013 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Nostradamus bilmiyorum allahtan başka kimse bilemez olanları tabi ilginç bir yapıt yorumlanmaya açık olsaydı bilimadamları göz ardı etmezdi diye düşünüyorum.. tabi okunması gerekenler arasınada girmeli.. Ama yinede Nostradamus un dediği gibi herşey gökyüzündegizli değilse pekii ya bizlik birşeyse ya biz daha iyi olursak ve kıyamet sadece dünyanoın yeni bir başlangıcı olacaksaa??
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
bha55 17.03.2009 katılan 8 kişi, katılmayan 1 kişi
nostradamus kesinlikle doğru görmüştür.inanıyorum 2001 yılında okuduğum kitapta saçma dediğim şeyler olmaya başladı hemde çok hızlı bir şekilde oluyor açık kehanetininde bulunduğu bir kitaptı aradım bulamadım.yalnız yorumcu yazarlar yanlış yorumladığı için okuyucunun kafası karısıyor.15 yazarın aynı kehanete değişik yorumlar yaptığını okudum nostradamusunda dediği gibi yanlızca bir yazar doğru yazacak oda 21.yy.ilk on yılında ortaya çıkacak sabırlı olun az kaldı.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ferrou 16.03.2009 katılan 8 kişi, katılmayan 4 kişi
bence çok iyi sallayıcı olan nostradamus global piyasa hakimleri tarafından iyi pazarlanıyor. hele bazı kitaplarda yok isim olarak vermiş yok şey yapmış. bunlara inanmak istemiyorum. ama küresel güçler tarafından öyle bir şekilde lanse ediliyor ki insanlar da mecburen okuyor....

iyi okumalar....

KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
yorumcuinsan 15.10.2008 katılan 2 kişi, katılmayan 10 kişi
Nostradamus'un kehanetleri zaten boş,kendisi fazla büyütülmüş bir karakter.Bu kitap ise benzerlerinden farklı değil.Birçok Nostradamus yorumcusundan farksız.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
adabal 11.04.2008 katılan 8 kişi, katılmayan 1 kişi
DÖRTLÜK HALİNDE YAZILMIŞ KEHANETLER İLK OKUDUĞUM ZAMANDAN BERİ HEM İÇERİĞİ HEMDE ŞEKLİ OLARAK BENİ ÇOK ETKİLEMİŞTİR. İNSANLARIN BAZI GELECEK HİKAYELERİNDEN MEDET UMMASI TARİHİN ESKİ ÇAĞLARINDAN BERİ VAR OLAN VE HEP OLACAK OLAN BİR UMUT KAPISIDIR. BU DURUMDA MERAKLA OKUNACAK BİR KİTAP ..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
doğrucu 04.10.2007 katılan 6 kişi, katılmayan 1 kişi
Kehanet denilen şey en iyi ihtimalle bile şansa bağlı bir şeydir. Bu iş ister 21. yy. bir ekonomisti ister 16. yy. bir astroloji kahini tarafından yapılmış olsun, bu gerçek değişmez. Ama kehanetle tüm garipliklerine ve imalıklarına karşın yinede çok eskilere dayanan saygın ve onurlu bir köke sahiptir. Nede olsa İsa’nın doğacağını önceden bilmek de vizyoner ya da astrolojik kehanetlerden kaynaklanmıştır. Üstelik kehanetlerin öylesine bir gücü ve çekiciliği vardır ki yalnız bir sonraki ulusal liderin kim olacağını öğrenme çabalarıyla da yetinmeyip Nostradamus’un gerçekten Hitler’i, AIDS’i dünyanın sonunu bilip bilmediğini de öğrenmeye çalışıp durmaktayız.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Ozkan Yegengil 17.08.2004 katılan 5 kişi, katılmayan 2 kişi
Benim 1980 den önce okuduğum bir Nostradamus kitabı çok daha net açıklamalar yapıyordu.Gördüğüm kadarıyla,yeni çıkanlar fal kitabı gibi.10 yaşımda okuduğum kitaptan Yugoslavya'daki savaş ve New York-İstanbul patlamaları kehanet şeklindeydi ancak benim algılamam nükleer bir patlama şeklindeydi.Gerçekleşen olaylar üzerine konuşmak kolay ama bu yaşananları çocukluğumda kafama sokan bu kitaptı.Kaldı ki fallara inanmayan biriyim.Yine de Allah birine birşeyler göstermek istediyse göstermiştir diye düşünüyorum.Eski kitap kayıp ve şarlatan yazarları doyurucu bulmuyorum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
denizmavi 15.12.2003 katılan 7 kişi, katılmayan 8 kişi
Nostradamus’un TV’de yayınlanan bir belgeselinden sonra merak ederek kehanetleri hakkındaki kitabını alıp okudum fakat tüm kehanet olduğu iddia edilen dörtlükler bana çok uyduruk geldi. Nostradamus engizisyondan kurtulmak için zorla din değiştirmiş Yahudi kökenli bir ailenin çocuğu. Her ne kadar bir katolik papazı olsa da Yahudiliğin temel mistisizminden hiç bir zaman çıkamamış. Zamanının iyi bir matemetikçisi ve astrofizikçiymiş, bu nedenle bilimsel temele dayalı, gezegenlerin birbirlerini etkilemesine yönelik ve hangi yıldızların hangi dönemde birbirlerini en fazla etkileyeceğine yönelik matemetik hesaplara dayalı tahminler gerçekçi olabilir. Fakat kendisinden yaklaşık 500 sene sonra olacak savaşları tahmin edebilmesi pek gerçekçi Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Murat Bilgehan Tuztaş 20.05.2002 katılan 9 kişi, katılmayan 3 kişi
Yıllarca insanın içinde bir geleceği görme merakı vardır ve bu merakını bunu yapanları öğrenerek yapmaya başlar ilk öğreneceği kişi de mutlaka Nostradamus olur. Çünkü herkes onu 16.yyda yaşıyıp ileriye nasıl bu kadar iyi ayna tuttuğunu anlamaya çalışır. Bu kitaba gelince kitap diğer Nostradamus kitaplarına göre çok vasat bence. Çünkü kitabın başında Nostradamusun hayatı ve yaşadığı dönemle ilgili hiçbir şey bulamıyorsunuz ve başka kaynaklardan edinmeye çalışıyorsunuz bence bir kitabın içinde-özellikle bir kişiyi anlatan kitapta- o kişinin hayatı kahanetlerinden daha önemli olmalı.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  İleri

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 103www.kitapyurdu.com