Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Güz Davulları Kısım 1
Güz Davulları Kısım 1, Diana Gabaldon,Yasemin Büte10
13
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Diana Gabaldon

EPSİLON YAYINLARI

Her şey antik bir taş halkada başladı. Orada, belli zamanlarda açılan bir kapı vardı ve yolcularını geçmişe - ya da ölüme - taşıyordu.
Claire Randall bu olağanüstü geçitten geçmeyi başardı, hem de iki kez. İlk yolculuğunu 18. yüzyıl İskoçya’sına yaptı ve Jamie Fraser ile tanıştı ama efsanevi aşkları Claire’in onun çocuğunu taşıyarak günümüze dönmesiyle sonuçlandı. İkinci yolculuğunu ilk seferinden yirmi yıl sonra yaptı ve iki âşık Amerika’daki İngiliz kolonilerinde birbirine kavuştu. Ancak Claire bir şeyi geride, 20. yüzyılda bırakmıştı: Kızları Brianna.
YABANCI serisinin dördüncü kitabı olan Güz Davulları’nda ise Brianna korkunç bir sırrı keşfediyor. Geleceğini riske atıp annesini ve hiç tanışmadığı babasını bulmak için tarihi değiştirmeyi… ve onların hayatını kurtarmayı deniyor.

“Unutulmaz karakterler… Zengin tarihi detaylarla bezeli… Elinizden bırakamayacaksınız
-The Cincinnati Post

Tutkulu ve muhteşem. Tarih, fantezi ve romantizmin müthiş bir karışımı.
”Arizona Republic SİTE:www.kitapyurdu.com
  %35   indirimli
Liste Fiyatı: 25,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:16,25  TL.
Tedarik süresi Aynı GünKazanacağınız puan: 32
Çeviren: Yasemin Büte
Yayın Yılı: 2011
638 sayfa
Kitap Kağıdı
13,5x21 cm
Karton Kapak
ISBN:9944824705
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 225 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Edebiyat > Roman (çeviri)
Orijinal Dil > İngilizce

Güz Davulları Kısım 1

Diana Gabaldon
16,25  TL.

Güz Davulları Kısım II

Diana Gabaldon
16,25  TL.
İKİLİ TEKLİF
Toplam 32,50  TL olan kitapları birlikte alın
31,25  TL ödeyin.
Bu ürüne ait diğer ikili teklifler
Ya da kendi teklifinizi kendiniz oluşturun

İLGİLİ ÜRÜNLER YAZARDAN KONUDAN
Geri
BU ÜRÜNÜ ALANLARIN İLGİLENDİKLERİ ÜRÜNLER
İleri

Kar ve Kül (Kısım II)

Diana Gabaldon
19,50  TL.

Kar ve Kül (Kısım I)

Diana Gabaldon
19,50  TL.

Ateşin Çağrısı Kısım 2

Diana Gabaldon
16,25  TL.

Ateşin Çağrısı Kısım 1

Diana Gabaldon
16,25  TL.

Güz Davulları Kısım II

Diana Gabaldon
16,25  TL.

Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-7/7


fessem 23.09.2012 katılan 5 kişi, katılmayan yok
Serinin dördüncü kitabı ve bu seri harika kesinlikle aldığınıza pişman olmayacaksınız. İlk kitap olan Yabancı yı okuduğunuzda bu seriyi kesinlikle benim gibi tamamlayanlardan olacaksınız. 1)Yabancı 2)Kehribardaki Yusufçuk 3) Yolcu 4)Güz DAvulları Kısım I 5)Güz Davulları Kısım II 6)Ateşin Çağrısı Kısım I 7) Ateşin Çağrısı Kısım II
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
highquality 14.01.2012 katılan 19 kişi, katılmayan 1 kişi
Bir solukta okudum yine. Claire ile Jamie'yi çok özlemiştim. Şimdi sıra kısım 2'de. Kısım 1 resmen yarım kaldı. Kitabın sonundaki eksiklik farkedilmeyecek gibi değildi. Serinin devamınınd a bir an önce yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
yeler66 09.12.2011 katılan 25 kişi, katılmayan yok
bir şaheser daha bitti.. inanılmaz bir serii.. Yabancı’serisi ilk kitap, ıyla birlikte bizi Jamie ve Claire’ın aşk`ıyla birlikte İskoçya’da inanılmaz bir yolculuğa çıkarmıştı, savaş, ölüm işkence ve gerçek bir tarih . İskoç klanları arasında ki ilişkiler, İngiltere ve İskoçya arasında düşmanlık, yok olan klanlar, cadılık, büyücülük, tutsaklık ve Koloni hayatının gerçekleriyle birlikte Claire ve Jamie’nin o muhteşem, duygusal en önemlisi gerçek olan aşkları var Bu 4. kitap`dada Amerikanın koloni dönemini,o zor ve vahşi yaşamını bu sefer kızlarıyla birlikte yine o inanılmaz aşkları ile ve harika bir çeviriyle şölene devam ediyor .. her kitap aşığının .okuması gereken bir kitap
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
nur-dem 22.11.2011 katılan 11 kişi, katılmayan yok
Yazarın ilk 3 kitabı kütüphanemde; 4. kitabın 2 kitap halinde yayınlanması okuyacağım sayfaların çabucak bitmeyeceğini gösteriyor.Güz Davulları'nın birinci kitabı harika önceki kitapları aratmıyor ve heyecanlı macera son hızla devam ediyor.Kitabın yarısına gelmedim ama anlatımıyla muhteşem karakterlerle beraber romanın içinde kayboluyorsunuz.Serinin devamını bekliyorum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
alex_james 21.11.2011 katılan 10 kişi, katılmayan 2 kişi
Serinin devamını dört gözle bekliyordum ama, kitabın iki ayrı kısımda çıkması beni biraz seriden soğuttu bence serinin tek kitap dan oluşması daha iyi diğer türlü kitap dan kopuyorsunuz farklı bir kitaba geçmişsiniz yada bölüm atlamışsınız gibi geliyor insana.Epsilon diğer serileri tek kitap şeklinde yayınlarsa çok mutlu olurum doğrusu tabi bu benim tercihim:-)
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ESİNTİ82 14.11.2011 katılan 22 kişi, katılmayan yok
Bu serinin ilk 3 kitabını okumuş biri olarak Güz Davulları'nın çıktığını öğrenir öğrenmez 1 ve 2 kısımların hemen siparişini verdim. Sabırsızlıkla elime ulaşmasını bekliyorum. Bu kadar güzel konusu olan bu serinin hala film ya da dizisinin çeklimemiş olmasına inanamıyorum. Claire ve James Fraser ile tanıştığım için çok mutluyum umarım diğer kitapları da bizleri çok bekletmeden Türkçe'ye çevrilir.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
nihanco 16.05.2013 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Yabancı serisinin 4. kitabı olan Güz Davullarını bir solukta bitirdim 2. sine ne zaman başladığımı anlamadım bile. Gerçekten Jamie ve Clarie ile o dönemde yaşamaya o kadar alışıyorsunuz ki günümüzde kullandığımız herşeyi sorgulamaya ve medeniyetin size sunduklarını düşünmeden edemiyorsunuz ve tabi o zamanki güzellikleri görememenin acısını. Gerçekten çok güzel bir kitaptı bu seriyi mutlaka okumalısınız .
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1 

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 103www.kitapyurdu.com