Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Kavgam
Kavgam, Adolf Hitler10
1
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Adolf Hitler

BİLGE KARINCA YAYINLARI

Milli olmayan bir hükümet milleti her vasıta ile felakete götürdüğü zaman, bu milletin her ferdinin milli duygulara kapılarak isyan etmesi hak değil milli bir görev olur.
Bir millet insan hakları için giriştiği mücadelede mağlup olmusa kader onu terazisinde tartmış, bu dünyada var olma saadetine erişeyemecek kadar hafif bulmuştur. Çünkü varlığını sonsuza kadar sürdürmek için mücadeleye hazır olmayan veya buna gücü yetmeyen bir millet Tanrı tarafından ebediyen yok olmaya mahkum edilmiştir.SİTE:www.kitapyurdu.com


  %35   indirimli
Liste Fiyatı: 21,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:13,70  TL.
Tedarik süresi SATIŞ YOK(TÜKENMİŞ)Kazanacağınız puan: 22

Yayın Yılı: 2002
Orjinal Adı: Mein Kampf
Kitap Kağıdı
928 sayfa
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9756553030
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 114 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Tarih > Belgeler
Siyaset > Siyasal Yazılar - Tezler
Siyaset > Bölgeler-Ülkeler


Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/23


mber 02.10.2007 katılan 33 kişi, katılmayan yok
Adolf Hitler sanat kültür ve şahsi özellikleri itibariyle benzeri kimliklerden ayrılan dünya tarihine en etkin biçimde yön veren birisi ve kendi ağzından siyasi düşüncelerini ve ideallerini öğrenmek gerek..en azından yansıtmak istediklerini..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Ömer ÖZCAN Aydin 10.08.2004 katılan 31 kişi, katılmayan 19 kişi
Kitabı yeni sipariş ettiğim için henüz okuyamadım,Hitler'le ilgili bende biriki şey söylemek isterim Adolf Hitler'i biz bugüne kadar yanhudilerin bize tanıtmak istedikleri gibi tanıdık,onların göstedikleri yönüyle gördük bence Hitler'i tanımak isteyen bir kimsenin kesinlikle amerikan filimlerini izlemelerine gerek yok araştırmacı olmaları yeterliolacaktır Hitlerin yahudiler konusundaki fikirlerine aynen katılıyorum ve uygulanmasının dütnya selameti için gerekli olduğunu düşünüyorum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Ibrahim Yılmaz 10.08.2004 katılan 28 kişi, katılmayan 8 kişi
adolf hitler bencede dünyanın gelmiş geçmiş en büyük liderlerinden birisi.insanın onun hayatını okuyupta hayran kalmaması mümkün değil.çünkü hiçbir şekilde zengin bir aileye mensup olmayan toplumda kariyeri olmayan mesleği olmayan sıradan bir insanın kısa bir sürede ülkesinde lider olması,alman işçi partisi gibi küçük bir partiyi iktidara taşıması,kısa bir süre içinde avrupayı işgal etmesi gerçekten hayranlık uyandıracak bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor.ırkla ilgili görüşlerine katılmasamda yahudiler ile ilgili görüşleri bence tamamen doğrudur.yahudilerin tarihini okuyanlar ve şu andaki konumlarını görenler bana hak vereceklerdir.ayrıca şunuda belirteyim yahudiler ispanyadan kovulup osmanlıya sığındıkları tarihten itibaren osmanlının Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Murat EREREN 07.08.2004 katılan 12 kişi, katılmayan 4 kişi
neredeyse herkesin hemfikir olarak lanetlediği bu adam kendi inançlarını hayata geçirmede nedenli başarılı olduğunu görmek şaşırtıcı aslında. inançları öyle kuvvetli ki bir milleti peşinden koşturmuş. dünya çapında bilinen en büyük devrimlerden birini yapmış. kendi fikirlerini halka öylesine kabul ettirmiş ki, belki inananları ondan daha çok milliyetçi ve ırkçı olmuş. hala onun fikirlerini savunanlar olduğu da bir gerçek üstelik. hitlerin ağzından hitleri daha iyi tanımak için iyi bir eser olacağını düşündüğüm için alıp okudum. bazen sıkıcı bile geldi ama bitirdiğimde yanlış fikirlerin ve inançların nelere mal olduğunu bir kez daha gördüm . onu desteklemek için değil, onun gibi düşünenleri anlamak adına okunabilir bir kitap olduğu Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Barış eşref Caymaz 22.05.2003 katılan 10 kişi, katılmayan 2 kişi
Hitler'e deli diyenlere en güzel cevap.Deli insan bu kadar güzel bir dille yazı yazamaz.Ayrıca bu kitapta ileride yapacağım dediği tüm sözleri yerine getirdi.bizimkiler de sözünde dursalar nasıl olurdu.Ayrıca Hitler dünyanın en iyi siyasetçisi bence bu kitabı ve hitlerin intiharından bir ay önce yazdırdığı notlarıda okuyun.Siyasi vasiyetim adında kitaptada bu bilgiler var.iki kitabıda okumanızı şiddetle tavsiye edeip.Türkiye içinde hitler'in vasiyetleri ve yaptıklarını düşünün gerçektende bir birine uymuyor mu?
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
KASIRGA 25.04.2003 katılan 25 kişi, katılmayan 13 kişi
KİM NE DERSE DESİN ADOLF HİTLER BENİM GÖZÜMDE DÜNYADA GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK VE EN AKILLI LİDERDEN BİR TANESİDİR.2.DÜNYA SAVAŞINI HİTLER KENDİ İHTİRASLARI YÜZÜNDEN KAYBETTİ AMA YOKTAN VAR OLUP O DURUMUNA GELMESİ ONU BENİM GÖZÜMDE DÜNYADA GELMİŞ VE GEÇMİŞ LİDERLER ARASINDA İLK SIRAYA KOYUYOR.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
mustafa_55 07.01.2012 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Hitlerin yaşamını,düşüncelerini anlatan ileride yaptıklarını daha iyi anlayabilmek için okunması gerekli olan bir kitap.yayınevi 2 cildi bir arada sunmuş.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
aygx 15.07.2011 katılan 3 kişi, katılmayan yok
ırkçılığı ve ırkçılığa bakış açısı dışında kesinlikle zeki ve bilgisiyle tarihe yön veren kişilerden olan bir insanın o zaman hakkındaki görüşleri ve psikolojisi, okuduğunuzda hemen ilginizi çekecektir .
çok ilginç dallarda araştırmaları var ve stratejilerinde bunları kullanışına geniş yer vermiş .
okunmalı bence
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
okur alp 20.07.2007 katılan 4 kişi, katılmayan 1 kişi
Adolf Hitler fikirleri ve kararllığı ile dünyaya meydan okumuş birisi. İdealleri uğruna neleri göze aldığı ve neler yaptığı hakkında hepimizin az buçuk bilgisi vardır. Irkçılık anlayışı insanlıkla pek de bağdaşmıyor olsada insanlarını etkileyen konuşmaları onun 'Führer' olmasındaki birinci etken olmuştur. Saf ırkı oluşturmak için Peru'ya kadar gönderdiği bilim adamlarından saf ırkın formülünü çıkartmıştır(?). Ayrıca engelli insanları birer parazit olarak gören bir anlayışın, yenilginin faturasını kendi halkına çıkartmasına şaşırmamak gerekir. Ancak dünyaya damgasını vurmuş bu şahsiyetin hayatını anlattığı bu kitabın okunmasını ders alınması açısından tavsiye ederim.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
webken 09.06.2007 katılan 11 kişi, katılmayan 1 kişi
Hitler, yaptığı tüm tüm iyi/kötü şeye rağmen asla bir "deli veya kaçık" olarak nitelendirilemeyecek kadar üstün bir dehaya sahip, dünya tarihinin enden rastlayabileceği gerçekten eşsiz bir lider. Bu sözlerimden ırkçı biri olduğum sanılmasın. Sadece bu kitabı okuduğumda, bende bıraktığı izlenimi paylaştım sizinle. Hayata dair bir çok konuda çok büyük, orjinal ve doğru tespitleri var. Kitabı okuyunca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. MUTLAKA OKUNMASI GEREKEN BİR ESER.

NOT: Bu kitabı ilk önce başka bir yayınevinden almıştım. Ancak çeviride çok fazla sorun vardı. O nedenle ben de Bilge Karınca Yayınları'ndan çıkan baskısını aldım. Ondan sonra da ilk aldığım kitapta "kasıtlı" denilebilecek kadar çok hata olduğunu farkettim. Başka Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  3  İleri

Ürünün diğer baskıları için Tıklayınız

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 104www.kitapyurdu.com