Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Kırdığımız Oyuncaklar
Kırdığımız Oyuncaklar, Sunay Akın8
8
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Sunay Akın

ÇINAR YAYINLARI

İşte Sunay Akın’ın beklenen kitabı... Kız Kulesi’ni, batan gemileri, Kızılderililer’i, bayrakları, İstanbul’u, zürafaları yazarken, kıyıya, köşeye itilmiş, kırılmış, unutulmuş oyuncakların da izini sürdü. Bir edebiyat dalgıcı gibi, anı denizinin en derin köşelerindeki oyuncakları okurlar için günışığına çıkardı. Andersen’in İstanbul yolunda karşılaştığı kız çocuğunun elindeki oyuncaktan, Nâzım Hikmet ile birlikte yargılanan Ömer Deniz’in oyuncakçı dükkânında çıraklık yapmış ünlü tiyatro sanatçısına kadar bilinmeyen pek çok öykü bu kitapta ilk kez biraraya geliyor.

Fazla söze gerek yok aslında. Sunay Akın demek bile yeterli!..SİTE:www.kitapyurdu.com


  %20   indirimli
Liste Fiyatı: 11,50  TL.Kitapyurdu Fiyatı:9,20  TL.
Tedarik süresi SATIŞ YOK(FARKLI YAYINEVİNDEN YAYINLANIYOR)
(SATIŞTA OLAN İÇİN TIKLAYINIZ)
Kazanacağınız puan: 20

Yayın Yılı: 2003
3. Hm. Kağıt
192 sayfa
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9753481837
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 192 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Edebiyat > Deneme (yerli)


Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/29


lazuri-53 14.03.2011 katılan 1 kişi, katılmayan yok
sunay akının oyuncak müzesi yapmasının nedenini bu kitaptan anlamanız mümkündür.bence sıkıcı diyebilirim.sunay akının şiirleri gayet güzel olduğu için onları tercih etmelisiniz.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Ümit Demirtas 27.10.2009 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Sunay Akın; en anlamlı şiirleriyle süslediği kitabını başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bir çok kişinin çocuk ruhunu belgeleriyle açıklıyor...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ressami 17.10.2009 katılan 20 kişi, katılmayan yok
her sayfada bir oyuncak karşılar sizi ve bir oyun hiç unutamadığınız. Sunay Akın okumak eğlencelidir çoğu zaman çünkü o büyürken çocuk sevincini yanında taşıyanlardandır. ve unutmaz oyuncak kıranları unutturmaz da, zira kırılan oyuncağın derdinde değildir o. kırılan kalplerdir tek derdi... okursanız bunu siz de görürsünüz her satırda çocukluğunuz gülümserken size...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ozgurcoban 01.11.2007 katılan 1 kişi, katılmayan yok
sunay akın'ın çocukluğumuzun tahta atlarına kurşun askerlerine kavuşturan kitabı pek çok gerçekçi öyküyle okurlarını bir kez daha aynı dil tadıyla kucaklıyor.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
namotech 20.03.2005 katılan 3 kişi, katılmayan 1 kişi
Bir sevgi insanı Sunay Akın hangi konuya el atsa muhteşem bir güzellikte anlatıyor. Hiçte önemsemesekte yaşantımızı şekillendiren ve renk katan oyuncaklar; kimi fakir ,kimi zengin ama her çocuğun mutlaka bir oyuncağı var. Gerçekten de sıkılmadan zevkle okunası bir kitap. Kitabı okudum sonra yıllardır sakladığım demir arabalarımla halı üzerinde evde kimse yokken oyun oynadım:)))
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
diplomat3301 16.10.2012 katılan 2 kişi, katılmayan yok
Her çocuğun dünyasında, yetişkinliğin izini sürdüğü bir anısı ve bunu tamamlayan bir oyuncağı vardır.Sunay Akın bu anıları günyüzüne çıkarmayı başarabilmiş bir edebiyatçıdır.Belki bu Dumlupınar'ın dehlizlerinde, belki bir çırağın gelecekteki kariyerinde, belki bir tıbbi bilgide...Ama yine de yetişkinliğin durgun havasına inat çocukluğumuzun o unutulmaz serüvenlerine yaptığı unutulmaz anların giriş bileti bu kitaptadır.Geçmişle günümüzü birleştiren hikayelere meraklı olanlar lütfen tadına baksın
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
eyup.metin 28.10.2011 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Sunay Akın'ın denemeleri ile dolu çok güzel bir kitap. Sunay Akın şairliğini, denemeciliğini ve bizleri şaşırtma yeteneğini çok güzel işlemiş bu kitapta. Bildiğimiz bir sürü olayın arkasında duran minik oyuncaklarla o olayı bize anlatıyor.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
lazli 07.03.2011 katılan 1 kişi, katılmayan yok
sunay akını bilen biliri yazılacak çok da söz yoktur çok içten çok bizden yalın dilli bir kitap.. emeğine sağlık sunay akın keyifle okudum..
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
sydboraa 15.08.2009 katılan 1 kişi, katılmayan 1 kişi
Günümüzün çocukları plastik çin malı oyuncaklarla oynayadursunlar.Sunay Akın bize unuttuğumuz tahta oyuncakları geri getiriyor bu kitapla...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
boncukvet 25.07.2009 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Kurduğu bağlantılarla, bizi çocukluğumuza ve oyunlarımıza, oyuncaklarımıza götürmekle kalmayıp bazen güldüren bazen hüzünlendiren ama her zaman tüyleri diken diken eden etkileyici anlatılar var kitapta. Okunulası bir eser.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  3  İleri

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 103www.kitapyurdu.com