Anasayfa
internet kitapcılığında 14. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Sepetinizde 0 ürün var.

 
Üç Aynalı Kırk Oda
Üç Aynalı Kırk Oda, Murathan Mungan6
2
10

Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın


Murathan Mungan

METİS YAYINLARI

Günün birinde yazdıklarımdan bir perde çekeceğim hayatıma. Herkes kağıt üstüne yazılanları benim hayatım sanacak, ben de hayatımı saklamış olacağım böylelikle. Saklanmanın en iyi yolu fazla görünmektir, biliyor musun? Herkes seni gördüğümü sanır, sen de rahat edersin. Kasada oturan kız gibi! Herkes kasadaki kızı görür, ama kimse tanımaz.SİTE:www.kitapyurdu.com
  %20   indirimli
Liste Fiyatı: 30,00  TL.Kitapyurdu Fiyatı:24,00  TL.
Tedarik süresi Aynı GünKazanacağınız puan: 48

Yayın Yılı: 2013
Kitap Kağıdı
400 sayfa
13x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9753422377
Dili: TÜRKÇE
Bu üründen 248 adet satılmıştır.

İLGİLİ KONULAR:
Edebiyat > Hikaye (yerli)

Üç Aynalı Kırk Oda

Murathan Mungan
24,00  TL.

Şah Mat

Mario Mazzanti
16,31  TL.
İKİLİ TEKLİF
Toplam 40,31  TL olan kitapları birlikte alın
37,50  TL ödeyin.
Bu ürüne ait diğer ikili teklifler
Ya da kendi teklifinizi kendiniz oluşturun

İLGİLİ ÜRÜNLER YAZARDAN KONUDAN
Geri
BU ÜRÜNÜ ALANLARIN İLGİLENDİKLERİ ÜRÜNLER
İleri

Kazanan Yalnızdır

Paulo Coelho
18,19  TL.

Açlık Oyunları


14,00  TL.

Yazın ve Yaşam

Tahsin Yücel
12,62  TL.

Sert Erkekler

Elizabeth Gilbert
14,00  TL.

Suskunlar

İhsan Oktay Anar
15,36  TL.

Yorum Tavsiye Hata Bildirim Webmaster

    Yorum Sayısı: 1-10/54


guguklusaat 25.03.2012 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Murathan Mungan’a olan hayranlığımı arttıran kitaptır Üç Aynalı Kırk Oda. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Üç öyküden oluşan kitap, öyküler arasında metinlerarasılığı keşfettirir okura.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
ozi64 06.01.2011 katılan 27 kişi, katılmayan 1 kişi
Murahtan Mungan severek okuduğum bir yazar..Fakat bu kitabında bir kez daha hayran oldum kendisine,umarım birgün bütün kitaplarını okuma şansına sahip olurum..
Bu kitabında da kurgular,atıflar,analizler,kelime oyunları tek kelimeyle muhteşem..
Bu kitabı anlamayanlar aslında derinliğine inememiş olanlardır bence dikkatle ve sindirerek okuyun derim.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
~ İbn-i Sina ~ 23.05.2014 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Alice,LAliye ve Ali'nin kahraman olarak seçildiği üç farklı hikayeden oluşuyor kitap.İlk hikayede aşkı,ikinci hikayede kaderimizi belirlemedei rolümüzü ve üçüncü hikayede de kadın ruhuyla yaratılmı bir erkeği konu alıyor.Hepsinden de ayrı tatlar aldım lakin son hikayeyi daha çok beğendim.Ruhsal tahlilleri çok başarılı,derine inme,neden-sonuç ilişkileri kurma,nesnelere anlam yükleme bakımından doyurucu bir kitap.Altını çizdiğim satrlar oldukça fazla.Favori cümlem:"Bütün kızlar günün birinde kraliçe olmak ister..." Güzeldi,okunabilir..Okuduğum 3 hikayede beni etkileyen son hikaye olsa da, harika bir kitap. Karakterlerin yaşadıkları, çevreyle olan ilişkileri ve bize yansıyan o maceralar inanılmaz derecede harika. Hayatımızın bir aynanın Yorumun devamı
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Özgür KÖKTÜRK 29.03.2014 katılan 1 kişi, katılmayan yok
En azından değişik bir hikâye kitabı. Üç öykünün de kendi içinde fantastik fantaziye varan detaylar içermesi ve aynalarla haşır neşir olmasının yanı sıra hikâyelerin de birbirinin içinden geçmesi sürüklüyor okuru sayfalar boyu. Hoş bir kitap...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
Arzu7235 04.02.2014 katılan 1 kişi, katılmayan 2 kişi
Murathan Mungan'ın okuduğum ilk kitabı...Özellikle üçüncü hikayedeki argo kullanılmış cinsel ifadeler ve aykırı cinsellik özellikle de benim gibi bayan okurları şaşırtıp rahatsız edebilir diye düşünüyorum..Açıkçası ben çok hoşlanmadım...Değişik sıra dışı bir kitaptı ama kendi adıma çokta beğendiğimi söyleyemem...
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
akar79 04.07.2013 katılan 1 kişi, katılmayan yok
murathan munganın anlatım tarzını seviyorum.her öyküsünde bilgece konuşan, gizemli biri olur. bu kitabında da var. durmadan kitabın esas kızına tecrübelerini aktarıyor. sanırım yazarın bu tarzı beni cezbediyor kitaplarında.zevkle okudum.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
süreyyafiliz 15.12.2012 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Birbirinin içine geçen üç oyküden oluşan bir kitaptır. Kitabın anlatımını çok beğendim. Okumaya değer bir kitap. Sürükleyici bir kitap hayal gücünüzü zorlayacaksınız.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
omershener 01.10.2012 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Çok güzel ve fantastik 3 Adet hikaye. Dikkat 18 ifadeler içeriyor. İkinci ve üçüncü hikayede karakterler ve olay yeri, üçüncü hikayenin son kısmından itibaren, sürpriz bir şekilde iç içe geçiyor ama bunun bir bu sadece isimler bazında kalıyor, hikayeler birleşmiyor... Ben birleşecekmiş gibi düşünmüştüm. Öyle olsaydı daha da ilginç olurdu.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
mytnu 03.08.2012 katılan 1 kişi, katılmayan yok
Aşktan, hayalden girişim yapıp, mümkün olabilecek ancak uç gibi gelen olayları anlatmasıyla kafamı biraz karıştıran, cinsel kimliklerinin kişiye getirdiği ağırlıktan bahseden, ama havuca karşı içimde ön yargı oluşturan Mungan hikayelerini içeren kitap.
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz
dijlee 09.07.2012 katılan 2 kişi, katılmayan 1 kişi
Kitabı yeni bitirdim.İlk hikayeyi güzel buldum.Olağanüstü olaylar var ama oldukça komik olmuş.Kitabın geri kalanı da bu şekilde sandım ama yanılmışım.İkinci ve üçüncü öyküler çok kötüydü.Özellikle üçüncü hikayede cinsellikten miğdeniz bulanıyor.Hikayedeki herkesden nefret ediyorsunuz.Zorla bitirdim.Sonunda bütün hikayeleri bağlaması güzel ama orda da zaman hatası var.Aliye yazara perdeyi yeni gönderiyor ama Ali ikinci hikayedeki Aliyeyle önceden karşılaşmış.İkinci hikayedeki Aliye perdeleri gördüğüne göre o aslında pastanede daha yeni iş buluyor.Bu kadar olağanüstü olay olan bir kitapda böyle mantık aramam saçma belki ama yinede kitabın kendi içinde de bir mantığı da olmalı kanımca :)
KatılıyorumKatılmıyorumCevap Yaz

 1  2  3  4  5  6  İleri

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 104www.kitapyurdu.com