Anasayfa
internet kitapcılığında 15. yıl
 
Hoş geldiniz...
Yeni Ziyaretçi Kılavuzu
Ücretsiz üyelik için tıklayınız
Üye iseniz tıklayınız.
Sepetiniz Boş
 
YENİ ÇIKANLAR
Bana İkimizi Anlat
Ahmet Batman
Aşk Diye Bir Şey
Ahmed Günbay Yıldız
Alparslan'ın Akıncısı Set (5 Kitap)
İsmail Bilgin
Mantığa Giriş / İbn Sina Felsefe Serisi -3
İbni Sina
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku
İlhami Algör
İttihat ve Terakki (3 Cilt)
Ziya Şakir
İncirköy'den İvrindi'ye
Reşat Ozan
Tanrı Öldü
Kıvanç Kardeşler
Dikta Değil İkna İletişim Psikolojisi
İbrahim Zeyd Gerçik
Himalaya İncili
ÇOK SATANLAR
-Kafamda Bir Tuhaflık Orhan Pamuk
-Gündüzsefası Sarah Jio
-Bana İkimizi Anlat Ahmet Batman
-Böğürtlen Kışı Sarah Jio
-Elif Gibi Sevmek (1-2 Takım) Hikmet Anıl Öztekin
-Fi Akilah Azra Kohen
-Abim Deniz Can Dündar
-Elfabe El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı Mehmet Ali Bulut
-Çi Akilah Azra Kohen
-Çocuk Neyi Neden Yapar? Pedagog Adem Güneş


Hakkımızda
İnternet kitapçılığında 14 yıl…
1985’den beri Babıali’de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren
Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan kitapyurdu.com; okuyucu, yayıncı, dağıtıcı problemini bilen, yaşayan, teknolojiyi problem çözme, ihtiyaca cevap verme anlayışıyla izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

bugün...
İnternet kitapçılığında 12 yıllık tecrübemizle, yaklaşık 1.000m2 alanda, 50’yi aşkın genç ve dinamik personelimizle hizmet vermekteyiz.
82 ülkede, 1,5 milyon’a ulaşan müşteri sayımız ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.
2010 yılında faaliyetine başlayan kitapyurdu.eu ile Avrupa’daki kitapkurtlarını en kolay ve ekonomik şekilde kitapla buluşturmaktayız.
Kitabı ve okumayı sevdirmek için kitabı eğlenceli ve cazip hale getirmek amacıyla geliştirilen kitapyurdu.tv ise hazırlıkları tamamlanmak üzere olan projemiz.

hedeflerimiz...
Türkiye’de internet kitapçılığındaki liderliğimizin vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle; kitaba ulaşmayı her açıdan kolaylaştırarak, ülkemizdeki düşük olan kitap okuma oranımızı Avrupa ortalamasına taşımayı ve korsan kitap satışını önlemeyi bir yükümlülük olarak görmekteyiz.
Hedefimiz, yalnızca internetten satış yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda ülkemize katkıda bulunmak, herkese açık bir bilgi merkezi, buluşma merkezi olabilmektir.

Puan
kitapyurdu.com da her puan 1 YKrş. a tekabül eder. Her kitapyurdu.com üyesi üye olduğunda 100 puan kazanır. Alışveriş yaptıkça ya da kitapyurdu.com a yaptığı katkılarla bu puana ek puanlar kazanır. Puanlarınızla dilediğiniz ürünleri puan kataloğundan seçerek, kargo ücretini de yine puan ile ödeyerek alabilirsiniz.

kitapyurdu.com u tavsiye ederek 20 puan kazanabilirsiniz. Bunun için tavsiye ettiğiniz kişinin, gönderdiğiniz e-postadaki kitapyurdu linkine tıklayarak giriş yapması gerekir. Bazı kötü niyetli kişilerin spam yapmasını engelleyebilmek için, 1 kişinin 1 günde yapabileceği tavsiye sayısını 20 ile sınırladık. Aynı işyerinde ya da aynı internet cafede, aynı IP'yi paylaştığınız kişilere yaptığınız tavsiyeler puan hesabından muaf tutulur.

kitap yorumu yazarak da 20 puan kazanabilirsiniz.

Haber verme hizmeti
kitapyurdu.com da on binlerce eser 52 ana konu altında 563 alt konuya ayrılmıştır. İsterseniz seçtiğiniz konularda yeni çıkan eserleri e-posta adresinize düzenli olarak bildirilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için “Üyelik Bilgileri”nde ilgilendiğiniz konuları işaretleyip tamam düğmesine basmanız yeterlidir.

Üyelik
kitapyurdu.com da kalıcı alışveriş listesi oluşturabilmek veya haber verme hizmetinden yararlanabilmek için üye olmak gereklidir.Üyelik ücretsiz olduğu gibi; her yeni üyeye 1 TL değerinde 100 puan ilk üye olduğunda verilmektedir.

Üyelik için bir ücret alıyor musunuz?

Hayır, üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Üyelik işlemlerinde sorulan soruların amacı nedir ?

Üyelerimize sormuş olduğumuz sorular sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve daha iyi hizmet vermek için bize bir anahtar oluşturmaktadır. Ayrıca size özel kampanyalar için de üyelik bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?

Üyelik formunuza girip, gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra tamam düğmesine basarak bilgilerinizi yenileyebilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim ?

Şifrenizi unuttuğunuzda, üyelik bilgileri kısmına girdiğinizde "üyeyim ama şifremi unuttum" düğmesine bastığınızda, şifreniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir.

Haber verme hizmetinden ayrılmak istiyorum, ne yapmalıyım ?

Üyelik bilgilerinize girerek, haber verme servisindeki bütün konuları işaretli olmaktan çıkarmanız yeterlidir.

Sipariş
Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

kitapyurdu.com sitesinde gerek ana sayfada gerekse arama, çok satanlar, yeni çıkanlar vs. sayfalarında kitapların yanında listeme ekle düğmesi göreceksiniz. Bu düğmeye tıklayarak o kitabın alışverişi ile ilgili sürece başlayabilirsiniz. Siparişlerinizi hemen gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Alışveriş sepetinizde siparişlerinizi biriktirebilir, daha sonra adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sipariş sırasında sizden adres ve fatura bilgileri istenecektir. Bu bilgiler kitapyurdu.com sitesinde son derece güvenli bir bölümde sizin için saklanacak ve daha sonraki siparişlerinizde bu bilgileri tekrar girmek zorunda kalmayacaksınız.

Listeme kaç ürün ekleyebilirim?

Listenize 200 adet ürün ekleyip, onları saklayabilirsiniz

Sitenizde istediğim eseri nasıl bulabilirim ?

kitapyurdu.com da istediğiniz esere dilerseniz "Konu Başlıkları" düğmesi, dilerseniz "Ara" düğmesini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bütün eserleri bulabilir miyiz?

kitapyurdu.com 80.000 ürünlük bir veritabanına sahiptir. Buna rağmen siz aradığınız eseri bizim veritabanımızda bulamazsanız, satış servisimize bir e-posta atın satış servisimiz bu eseri sizin için araştıracak ve dilerseniz temin edecektir.

Yabancı dilde kitaplar satıyor musunuz?

kitapyurdu.com da Türkiye'de satışı olan diğer dildeki kitapları bulabilirsiniz.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım ?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir

İade
Ürünün hasarlı çıkması durumunda ne yapmam gerekir ?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı satis@kitapyurdu.com a 7 gün içinde gönderdiğinizde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Güvenlik
İnternet kitapçınızdaki sipariş işlemleri Mart 2002 den bu yana 128 bit şifreleme ile yapılmaktadır. 40 bitlik şifrelemeden 128 bite geçmemiz, güvenlik gerkçesinden ziyade, müşterilerimizi psikolojik olarak rahatlatma amacı taşımaktadır. kitapyurdu.com'un güvenliği, korunması gereken bilgileri kaydetmemek yolu ile sağlanmaktadır ve bu % milyon güvenlik demektir. kitapyurdu.com'da online alışverişte, kredi kart bilgileriniz hiç bir şekilde kaydedilmez. Böylece size ait kart bilgileri değil 3. şahısların eline geçmek, 2 şahıslara bile görünmez. Hotmail gibi dünya devi sitelerin bile hacklendiği ortamda, gerçek güvenliğin, korunacak bir şey oluşturmamak ile sağlanabileceğini düşünüyor ve kart bilgilerinizi kaydeden sitelerden alışveriş yaparken bir kez daha düşünmenizi öneriyoruz.

kitapyurdu.com da alışveriş güvencesi nasıldır?

kitapyurdu.com size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. kitapyurdu.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. kitapyurdu.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, kitapyurdu.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Kargo
kitapyurdu.com sizlere siparişlerinizi teslim alabilmeniz için birden çok kargo firması arasında seçim yapma fırsatı sunar. Verdiğiniz siparişin kargo bedelinin ne kadar tutacağı; gideceği yere, ağırlığına ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değiştiğinden dolayı genel bir kargo fiyatı veremiyoruz. Fakat kitapyurdu.com sipariş sisteminin 3. bölümünde, yani siparişinizi onaylamadan hemen önce ödeyeceğiniz kargo fiyatını görebilirsiniz. Sayfanın alt bölümünde bulunan kargo firması seçeneğini değiştirdiğinizde, üstteki kargo fiyatının da değiştiğini göreceksiniz.

150 TL üzeri siparişlere kargo ücreti almıyorsunuz. 75 TL üzeri siparişlere de %50 indirim uyguluyorsunuz. Bu yurtdışı için de geçerli mi?

Hayır. Bu promosyon yalnızca Türkiye siparişleri için geçerli.

Kaç günde teslim alacağım?

Eserlerin her birinin Tedarik zamanları, o eserle ilgili sayfada belirtilmiştir. Kimi 1 günde temin edilebildiği gibi, kimileri 3, 5 günde temin edilebilmektedir. Ayrıca bulunduğunuz yere göre teslim zamanları vardır. Türkiye içinde genellikle 1 gün, yurtdışında ise 2 gündür. Bu ikisini topladığınızda kargonuzun size ulaşma zamanı ortaya çıkar. Bu süre size siparişinizi onaylamadan önce sayfada bildirilecektir.

Tedarik süre + teslim süre = ulaşma süresi

Ödeme
Ödeme ne şekilde yapılıyor?

kitapyurdu.com da on-line kredi kartı ile, kredi kart bilgilerinizi faks ile göndererek veya havale ile alışveriş yapabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı olabilmesi için on-line kredi kartını tavsiye ederiz. Havale ile siparişlerde, havale bedeli banka hesabımıza ulaştıktan sonra işlemlere başlanacaktır. Posta çeki ile ödemelerin bilgisinin bize ulaşması 10 gün kadar sürebilmektedir.

Havale için gittiğimde banka çok yüksek havale ücreti istedi, ne yapmalıyım?

Bu durumda size bankaların internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı bölümlerini öneririz. Ödeme için havale seçeneğini seçtim.

Havaleyi hangi bankanın hangi şubesine çıkaracağım?

Havaleyi hangi bankanın hangi şubesine çıkaracağınız, havale seçeneğini seçip tamam tuşuna bastığınızda gelen sayfada size bildirilecektir.

kitapyurdu.com da hangi kredi kartları kullanılıyor ?

Visa, Master ve bunların türevleri olan (sanal kart gibi) kredi kartları geçerlidir.

kitapyurdu.com da taksitli alışveriş nasıl yapılıyor ?

Taksit yaptığımız kart tiplerinden birine sahipseniz, ödeme tiplerinden kredi kartını, kartla ödeme bölümünde de sahip olduğunuz taksitli kart tipini seçmeniz ve diğer bilgileri girdikten sonra onay düğmesine basamanız yeterlidir. Taksitli alışveriş için, mutlaka kart tipini seçerken "(taksitli)" yazan kart tipini seçmelisiniz; yoksa taksitli kart ile de alışveriş yapsanız, sistem, sizin ödemeyi peşin yapmak istediğinizi varsayarak taksit yapmaz.

Kredi kartı bilgilerimi girdiğim yerde yazan güvenlik numarası nedir ?

Kartınızın arka kısmında kart numarası sonunda yazılı 3 haneli rakkamdır. 1 Ekim 2001 den itibaren alışveriş yapabilmek için CVC numaranızı da girmelisiniz.

Kredi kartı numaramı yanlış girmişim ne yapmalıyım ?

Banka otomatik olarak reddeder.

Kredi kartım alışveriş sırasında onay vermedi, ne tür bir işlem yapmalıyım ?

Kredi kartınız, mail işlemlerine kapalı olabilir. Bankanızı arayarak mail işlemlerine açık olup olmadığını (yurt dışı işlemlere açık olup olmadığı da aynı durumdur) kontrol ediniz. Ya da kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar denemeniz veya başka bir kredi kartınız var ise onun bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinize KDV dahil mi?

kitapyurdu.com fiyatı KDV dahil fiyatı göstermektedir.

Kredi kartından komisyon alınıyor mu?

Hayır. kitapyurdu.com da kredi kart komisyonu 0 dır.

Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim ?

Online alışveriş formuna fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

Ödeme Yerleri

TL ÖDEMELER İÇİN
İş Bankası
(Cağaloğlu şubesi şube kodu:1095)
Hesap No:729474
IBAN:
TR340006400000110950729474
Garanti Bankası
(Bahcekapı şubesi şube kodu:086)
Hesap No:6297145
IBAN:
TR430006200008600006297145
Akbank
(Sirkeci şubesi şube kodu:080)
Hesap No:0046768
IBAN:
TR650004600080888000046768
Halkbank
(Cağaloğlu şubesi şube kodu:0758)
Hesap no:10000662
IBAN:
TR400001200975800010000662
Albarakatürk
(Karaköy şubesi şube kodu:5)
Hesap No:306573-1
IBAN:
TR670020300000306573000001
T.C. ZİRAAT BANKASI AŞ
(BAHÇEKAPI İSTANBUL GİRİŞİMCİ ŞUBE)
IBAN:TR600001000383588601575002
PTT Posta Çeki
Hesap No:5121821
Euro ÖDEMELER İÇİN
ISBANK GMBH (Frakfurt Germany)
Hesap Sahibi:Kitapyurdu LTD
Swift:ISBKDEFX
BLZ:50230600
Hesap Nr :( Konto Nr ) 0047631009
IBAN NR: DE74 5023 0600 0047 6310 09
İş Bankası (Cağaloğlu şubesi şube kodu:1095)
Hesap No:3288625
IBAN:
TR930006400000210953288625
Garanti Bankası
(Bahcekapı şubesi şube kodu:086)
Hesap No:9092766
IBAN:
TR870006200008600009092766
Akbank
(Sirkeci şubesi şube kodu:080)
Hesap No:46872
IBAN:
TR950004600080036000046872
Halkbank
(Cağaloğlu şubesi şube kodu:0758)
Hesap no:2P000076
IBAN:
TR83000120097580002P000076
Albarakatürk
(Karaköy şubesi şube kodu:5)
Hesap No:306573-3
IBAN:
TR130020300000306573000003
US Dolar ÖDEMELER İÇİN
İş Bankası (Cağaloğlu şubesi şube kodu:1095)
Hesap No:3288611
IBAN:
TR830006400000210953288611
Garanti Bankası
(Bahcekapı şubesi şube kodu:086)
Hesap No:9092765
IBAN:
TR170006200008600009092765
Albarakatürk
(Karaköy şubesi şube kodu:5)
Hesap No:306573-2
IBAN:
TR400020300000306573000002

Sahaf
Sahaf sayfalarımızda eski kitaplarınızı takas edebileceğiniz bir mesaj alanı bulacaksınız. Buraya dileyen kitapyurdu.com üyeleri satmak ya da takas etmek istedikleri kitapları, kimileri de almak istedikleri kitapları yazabilecek ve alıcılarla vericilerin buluşabileceği bir ortam olacaktır. Bu servis kitapyurdu.com tarafından tamamen ücretsiz olarak oluşturulmuştur. kitapyurdu.com’un bu alışverişlerde bir sorumluluk yüklenmesi söz konusu değildir.

Anket
Bu siteyi paylaştığınız diğer ziyaretçilerin ve tabii ki sizin, bazı aktüel konulardaki görüşlerini şeffaf bir ortamda görebileceğiniz mini anket servisi, her hafta yeni bir soru ile karşınızda olacaktır. Ankete oyunuzu verdikten sonra gönder düğmesine bastığınızda, karşınıza çıkacak olan sayfada, şimdiye kadar verilmiş oy toplamlarını görebileceğiniz gibi eski anketlerin sonuçlarını da görebileceksiniz. Eğer mini ankette yayınlanmasını istediğiniz sorular varsa editor@kitapyurdu.com adresine e-posta ile göndermenizi bekliyoruz.

Kategoriler
Aranılan kitaplara daha kolay ulaşabilmek için konular kategorize etmek, vazgeçilmez bir zorunluluktur kanaatindeyiz. kitapyurdu.com veritabanını 52 ana kategori, 563 alt kategoriye ayırdı. Bütün kitapları editörlerimiz tek tek inceleyerek hangi kategoriye dahil olduğuna karar vererek numaralandırdı. Bu çabanın, aradığınız kitaba daha çabuk ulaşmanızı sağlayacağını ümit ediyoruz.

Telif Hakları
Kitap hakkında bölümlerinde yer alan açıklamalar, ya kitapların arka kapak yazılarından ya da yayınevi broşürlerinden editörlerimizce oluşturulmuştur. Yalnızca tanıtım amaçlıdır. Yazar biyografileri ise veritabanımızdaki kitaplardan ya da yayınevi kataloglarından temin edilmiştir. kitapyurdu.com. sayfalarını bütün ekran çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz. Kitap hakkında bölümlerinde yer alan açıklamalar, ya kitapların arka kapak yazılarından ya da yayınevi broşürlerinden editörlerimizce oluşturulmuştur. Yalnızca tanıtım amaçlıdır. Yazar biyografileri ise veritabanımızdaki kitaplardan ya da yayınevi kataloglarından temin edilmiştir.

Ana Sayfa | Yeni Çıkanlar | Çok Satanlar | Konu Başlıkları | Yazarlar | Yayınevleri | Arama | Üye Sayfası | Sipariş Takibi |
Ortaklık | Puan Kataloğu | Yardım | Kampanyalar | Kitap Dergisi | Sahaf | Tavsiye |
Bize Ulaşın | Bizimle Çalışmak İçinBasında Biz      


kitapyurdu.com'da ödeme seçenekleri olarak Visa, Master ve Dinners kartlar, Paypal, Havale, EFT ve Posta Çeki kabul edilmektedir.


kartlara taksit yapılmaktadır.
Tel: 0212-519-8720 Faks: 0212-5191584 Örnektepe mh. Pazaraltı sk. No:96 Sütlüce-İstanbul Türkiye
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 104www.kitapyurdu.com