Toplam yorum: 1815424
Bu ayki yorum: 28964

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

14.04.2008

elime aldığım zaman bırakmadan bitirdim yine kitabı önceki kitaplarında olduğu gibi.komutanım helal olsun,pkkyla nasıl mücadele edilmesi gerektiğini,kimlerin bu mücadelede pasif kaldığını yine çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık.
05.09.2009

kitapta hikaye açısından bakıldığında güzel ancak Türkler hakkında yapılan gerçek dışı benzetmeler inanılamayacak derecede. Yorumlara bakıyorum hemen hemen bütün arkadaşlar güzel yorumlarda bulunmuşlar, Ömer Hayyam'la ilgili pek çok yorumda bulunmuşlar ama nedense ara ara ufak ufak tarihimizde yer alan önemli şahsiyetlere yöneltilen iğrenç iftiralardan bahsetmemişler. Böyle devam edersek, tarihimize sahip çıkmayı asla bilemeden bir şeyler yapmaya çalıştıkça biz daha çok başarısız oluruz..
07.08.2012

bn 13 yaşındayım kader hakkında kafamı kurcalayan birçok sorular vardı bu kitabı gördüm ve aldım şimdi ise kafamda tek bir soru bile kalmadı herşey örneklerle verilmiş çok akıcı ve eğlenceli verilen örneklerde daha kolay anlaşılmasına yardımcı oluyor tavsiye ederim eğer sizin kafanızı kurcalayan sorular varsa bu kitap tam size göree bnce kaçırmyn...)))
01.10.2009

Yakın tarihimizden bir kesit. Yakın tarihin geçmişe göre daha teferruatlı olarak bilinmesi elbette ileriye sağduyu ile bakılabilmesi için zaruridir. Seksen küsur sene öncesine ışık tutan milli mücadelemizle ilgili bir zaman diliminde cereyan eden hadiselerden bahseden bu kitabı meraklılarına tavsiye ederim.
03.12.2010

277. sayfaya kadar pek hoşuma gitmedi,hatta okumaya başladığım kitapları yarıda bırakmama huyum olmasa belki de okumazdım,fakat o sayfadan sonra çok iyi bir geri dönüş oldu ve çok kısa bir sürede bitirdimRicky nin değişimi bence mükemmel(internetten kimlik yapma olayı biraz basit geldi).

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

14.04.2019

Bunu okurken şehitlerimizin analarının sesleri kulağınızdan gitmesin.
03.04.2019

Diziyi izledikten sonra merak edip aldım ama verdiğim paraya çok acıdım. Genel hikaye hariç diziyle hiç örtüşmüyor ve dizi gerçekten daha güzel yazılmış. Dili o kadar basit ki ergen edebiyatı gibi. Sayfaları atlayarak bir yere kadar gelebildim ve bıraktım. Ziyan olan paramı ve zamanımı geri istiyorum Sümeyye Koç!
02.04.2019

Dili çok basit.Dizideki kişeler ve olaylar ile kitaptakiler çok farklı.Kitap bana göre çok sıradandı.Bittiğinde hatırlamaya değer birşey bırakmadı.
02.04.2019

Ve nihayet. Gözümüz yollarda kalmıştı. Youtube'dan takip ettiğimiz o engin bilgi küpünün sayfalarla bize ulaşması ayrı be eşsiz bir his. En kısa zamanda alıp okumak için sabırsızlanıyorum...Yolun ve bahtın açık olsun güzel insan...
01.04.2019

adının geçmesi bile almak için yeter