Toplam yorum: 1842879
Bu ayki yorum: 22319

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

03.01.2011

Baştan sona derin bir hüzünle okudum.Çok etkileyici bir aşk romanı.Eski Türkçe kelimelerin kullanılması romana ayrı bir hava katıyor.Özellikle son 30 sayfayı bir solukta okudum.Gerçek kitap severlerin bu kitabı kütüphanelerinde mutlaka bulundurmaları gerekir.
08.07.2011

Son zamanlarda alacağım kitapları genelde Kitapyurdu'ndan alıyorum . kargo çok hızlı, kitaplar zarar görmemesi için özenle paketleniyor, içerisinden kitap ayraçları çıkıyor.. ayrıntılar müşteri memnuniyeti için yeterli.. güzel hizmet için tebrik ve teşekkürler.

bu kitaba gelince, alıp almamakta kararsız kalmıştım, ama kitaba başlayınca iyiki almışım dedim. merak uyandıran, ilk sayfalardan kendine bağlayan, sayfalarını hızla çevirdiğimiz kitaplardan, gerilim, heyecan severlere tavsiye ederim.

kitapla kalın, sevgiler..
30.09.2011

Parçalanmış ailelerde en fazla zararı çocukların gördüğü, aile kavramının önemi ve konu ne olursa olsun işin içinde aşk ve sevgi olmadan başarılı olunamayacağı görüşlerini savunan ve Elif Şafak'ın yine müthiş akıcı üslubu ile su gibi akıp giden bir kitap.Ayrıca gizemli sonlardan sevenler de kitaptan hoşnut kalacaklardır.
03.06.2008

son zamanlarda okuduğum en değişik kitaplardan birisiydi.dikkatli ve ara vermeden okumak,okuyan için faydalı.çünkü ilk bakışta birbirinden bağınsız gibi duran olaylar,aslında birbirinin içinde.bazı bölümleri biraz korkarak,birazda tiksinerek okusanızda,eseri elinizden bırakamadığınız gibi kalp atışlarınızda hiç yavaşlamıyor.olayları öyle içinizde hissediyorsunuzki,o dönemde yaşamayıp,musiki bilmediğinize seviniyorsunuz.masalsı yanlarıda var kitabın.ama bu sizi rahatsız etmediği gibi daha bir heyecanlandırıyor.
06.12.2015

Kurgusuyla geçmişte yaşamış insanlarla karşılaşma olanağı bulduğunuz içerik olarak her bölümde yaşama dair önemli noktalarla karşılaştığınız bi nevi yazarla iletişim kurduğunuz güzel bir kitap. Kitap bittiğinde anı yaşamak, anda kalmak üzerine düşünebilirsiniz.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

08.05.2019

Herkese tavsiye edilecek bir kitap. Sahabe hayatları hakkında bilgi edinmek isteyenlerin beğenerek okuyacağı bir kitap
07.05.2019

Kitabi 2 saatte bitirdim. Kisa kisa ve net bir sekilde kitabin arkasindaki sorulari cevaplamis. Komutanlarin kitaplari okunmali.
08.05.2019

Okunması gereken çok özel kitaplardan bir tanesi bence. Daha önceki kitaplarda çok başarılıydı. Dönüp dönüp okuduğum, Ya Nasip’te öyle
04.05.2019

Gerçekten çok güzel bir kitap allah razi olsun. Herkese tavsiye ederim okumasini
15.05.2019

Diziden umduğumuzu bulamadık kitaplarımız bize yeter tabiki alınacak