Toplam yorum: 2344639
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

01.07.2013

Hiristiyan inancıyla anlatılan genel kurgu tarzında bir kitap..zaman zaman çok duygusal bölümleri okurken boğazımda bir yumruyla ve gözlerim buğulanarak okudum..hoş duygusal,rahat okunan aile dramını ve ayrılığı işlemiş..kurgusu çok sağlam olmsada hoş bir okumasüreci var..ahım şahım olmasada fena değil.okunabilir bir kitap.
14.09.2014

Hatırat okumayı sevenler için çok güzel bir eser ayrıca İstiklal Mahkemeleri başkanı olması nedeniyle ilk elden bilgiler hatalı gördükleri uygulamalara itirazlar bulunmakta. Ayrıca güzel olan şeyde hatırattan orijinal sayfalarda kitap yer verilmiş güzel bir eser. Bir çok hatıratta anlatılan bir çok şeyi teyit etmesi açısından da kesinlikle okunması gereken bir eser.
04.10.2013

güzel ve kolay okunan bir kitap."Her şeye rağmen yaşmak güzel ve her şeye rağmen yaşamak için çaba sarfekmek gerekli" gibi mesajlar veriyor.Ayrıca insanın ufak tefek dertleri için sızlanmaması gerektiğini de öğretiyor.
16.12.2010

Kitabın başında da dediği gibi "iyi ki kitaplar var..." Bu romanda en çok Akşemseddin'in Ebu Eyüp Hazretlerinin kabri ile ilgili olan kısmını ve Fatih Sultan Mehmet'in kendiyle hesaplaştığı bölümlerini çok beğendim. Ama demem o ki bu kitabı ve akabinde "Dünyanın İlk Günü" nü okuyun. Birbiri içindeki eksiklikleri kapatabilirsiniz. Tarih okumayı sevmeyen ben şimdi bu yazarlar sayesinde deli gibi tarih okur oldum. Okuyun tarihinizi keyifle öğrenin derim.
09.06.2014

hiçbir şey anlamadan 1-2 saat içnde okuduğum bir kitap.hayatı sorgulamadan yaşama bir anlam ve duygu yüklemeden yaşayan bir insanın yaşamını anlatıyor.bence okuduğu kitap insana birşeyler katmalı.maalesef bu kitabı sadece okumuş oldum.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

Yorum bulunamadı.