Toplam yorum: 1895727
Bu ayki yorum: 22266

E-Dergi

Hakan. tarafından yapılan yorumlar

22.02.2014

Evrim hakkında temel bir bilgi edinmek amacıyla evrimin ilk kitabı Türlerin Kökeni'ni okumayı düşüyorsanız ondan önce bu kitabı okumanızı tavsiye ederim. Biraz daha özet bilgi, güzel bir anlatım ve muhteşem görsellerle desteklenmiş.
Evrime ister inanın ister inanmayın, ister son derece inançlı olun ister inançsız, bir bilim dalı olan ve günümüzün en önemli alanlarından olan Evrim hakkında bilgi edinmek için çok iyi bir kitap. Not olarak düşeyim, daha detaylı bilgi edinmek için mutlaka daha fazla kitap okuyun derim, bu sadece başlangıç olsun :)
23.01.2014

Basit bir insanın, basit bir çobanın elindekine değil aklındakine uyarak takip ettiği, öğretici, güzel bir macera kitabı.
Kendisinin papaz olmasını isteyen babasını reddedip dünyayı gezmek hayaliyle yanıp tutuşan Santiago, maddi durumlarının yetersizliği nedeniyle bu hayaline koyunları da eklemek zorunda kalır, yine de bu durumu kabullenir. Diyar diyar gezerek koyun güder, şimdi ise bir yıl aradan sonra kalbini dalgalandıran o kızı tekrar görmeye gidiyordur. Fakat, yolda bilge bir insana denk gelir. Fikirleri değişir mi?
Endülüs'ten Mısır'a uzanan bir hayat ve barındırdığı hayat dersleri. Mutlaka okumanız gereken nacizane kitaplardan...
17.08.2013

Bu kitabı okuyanlar Yiğit Özgür'ün diğer 3 kitabında olmayıp da bu kitabında olan karikatür var mı, varsa sayısı az/çok şeklinde cevap yazarlarsa çok faydalı olur, teşekkürler.
05.08.2013

Kenarlarını kıvırmaktan kurtarmak zor olsa da buradaki en güzel ayraç bence :)
05.08.2013

Komik. En olağan karikatüründe bile aniden gülme krizine girebiliyorsunuz Yiğit Özgür'de. Hatta önceden baktığınız karikatürü tekrar okurken bile böyle olabiliyor. Beni en çok şaşırtan tarafı da bu.
Yiğit Özgür'e Karikatürler 1 kitabından başlamanızı tavsiye ederim.