Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

Manolya74 tarafından yapılan yorumlar

08.12.2014

Okurken soluğunuzu tutup okuyacağınıza eminim.Gerçekten çok güzel' sürükleyici, gerilim dolu bir kitap.. Ama bir okadarda okuyucu üzüyo.. Gerçek hayatta ta kimsesiz çocukların başına böyle işker geliyormu acaba diye sormadan edemiyosunuz.
17.06.2014

Çok,çok güzel bi kitap...Herkesin okuması gerekir diye düşünüyorum...Kaynana, Hacer, Oğlu Mazhar,Gelin Nazan,Torun Haldun....Bir annenin oğluna aşırı düşkünlüğünün,kıskançlığının sebep olduğu olayları göreceksiniz...Gerçekten harika bi kitap diye düşünüyorum...
29.03.2014

BAşta biraz sıkıcı gelmişti.Ama arkadaşlarım okumuş ve çok beğenmişlerdi..Bende okumaya devam ettim.Suçsuz yere bir insanın hayatının nasıl zindanlarda geçtiği,neler yaşadığı anlatılıyor...Okurken insan ürperiyor......
24.08.2013

Üstadın en seçme eserleri, şiir sevenlerin Çile'yi mutlaka okuması gerekir, bu ülkeye 36 yıl hizmet etmiş ve sonunda kızıl sultan namıyla Türk insanına tanıtılan Sultan II.Abdulhamit'i gerçekten tanımak isteyenlerin ve ona nasıl haksızlıklar yapıldığını öğrenmek isteyenlerin okması gerekli bir kitap Ulu Hakan İkinci Abdulhamit Han, yani kısacası en güzel eserlerinden bir seri. Allah rahmet eylesin ruhuna.
24.08.2013

Çok güzel harika bi kitap...Okurken kendinizi kitabın içinde, olayların içinde buluyosunuz...Okumuyor sanki yaşıyorsunuz...Okuyun derim..