Toplam yorum: 2066936
Bu ayki yorum: 18168

E-Dergi

Öğret_men tarafından yapılan yorumlar

02.09.2019

Bilimsel tartışmayı öğrenmek ve sınıflarında uygulamak isteyen her öğretmenin sahip olması gereken bir kitap. Argümantasyonla ilgili teorik bilgilerden sonra uygulama örnekleri verilmiş. Uygulama örneklerini inceledikten sonra kendi planlarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
02.09.2019

Çocuk yetiştirme ezberlerini bozan gerçek bir başyapıt. Çocuk eğitimi ile ilgilenen herkesin okuması gereken öncelikli kitaplardan biri.
21.04.2019

İlkokul öğretmenleri ile matematik öğretmenlerinin rahatlıkla kullanabilecekleri güzel bir eser olmuş. Ölçme konularının anlatımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunulmuş. Geogebra programı ile hazırlanan etkinlikler dersinizin kalitesini artırıyor. Hazırlanan etkinlikleri kitabın girişinde verilen link ile indirebiliyorsunuz. Kitabın içerisinde hazırlanan etkinliklerin nasıl kullanılacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Bir sınıf öğretmeni olarak ölçme konularının öğretiminde yararlandığım ana kaynak diyebilirim.
13.04.2019

Yazma günümüzde en ihmal edilen becerilerin başında gelmektedir. Öğretimi konusunda yeterli sayıda kaynak bulunmamaktadır. Yazma becerilerini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olacağını düşünüyorum. Özellikle ortaokul öğrencileri için faydalı bir eser.
13.04.2019

Sizi duygulandıracak dört harika hikayeden oluşuyor. Okurken geçmişte bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Unutulan değerleri tekrar hatırlatıyor. Her yaş grubunun okurken farklı bir tat alacağını düşünüyorum.