Toplam yorum: 2062352
Bu ayki yorum: 13584

E-Dergi

Betül Akın tarafından yapılan yorumlar

07.07.2019

Aslında bu kitap Fenni Sihirler serisinin ikinci kitabı ben bunu daha sonra öğrendim. Serideki ilk kitap Değmez ile aralarında konu bütünlüğü yok o yüzden bu kitabı okumak için ilk kitabı okumanıza gerek yok, sanırım sadece geçtiği dönemden dolayı aynı seri içerisinde imiş.
Yazarın ilk okuduğum kitabı neden daha önce bu yazarla tanışmamışım dedim. Hikayedeki karakterlerin hepsinin özenle kurgulanması. Bazı soruların cevaplarının yeri geldiğinde alınması ve tabi ki hikayeye fantastik öğelerin dikkatle yerleştirilmesi gerçekten çok iyiydi. Uzun zamandır böyle güzel bir kurgu okumamıştım.

Herkese tavsiye ederim.
21.06.2019

Çeçenistan da yaşanan 2 savaşı ve insanlık dramını tüm ana hatlarıyla gözler önüne seriyor. 24 saat boyunca ameliyatlar yaparak hem Rus hem de Çeçenleri tedavi eden bir Doktorun vatan haini olarak ilan ederek nasıl Amerikaya kaçmak zorunda kaldığı anlatılıyor. Rus Çeçen savaşını anlamak için okunması gerektiğini düşünüyorum
10.06.2019

Aslında körlük umudun tükendiği bir dünyada yaşamaktı.

Yazarın ilk okuduğum kitabı çok akıcı. İnsanların ne kadar vahşileşebileceğini anımsatıyor. Her kırmızı ışıkta insan kör olur muyum diye düşünmedden edemiyor.
09.05.2019

Çok ilgi çekici ve anlaşılır bir konu tavsiye ederim