Toplam yorum: 2.688.007
Bu ayki yorum: 600

E-Dergi

Mell Tarafından Yapılan Yorumlar

20.11.2019

Daha önce okumuş olmama rağmen sırf kitaplığım için bu özel baskıyı bir kez daha aldım. Keşke kitabın sadece yakıldığı zaman okunabilen özel basımı da olsa ve onuda alabilsek çok güzel olurdu sevgili kitapyurdu.
20.11.2019

Filminin vermiş olduğu o duygu yüklü havayı acaba kitabında da yaşayabilir miyim diye meraktan almıştım ve gerçekten yaşadım. Ama itiraf etmek gerekirse filmde daha çok ağlamıştım.
20.11.2019

Önce filmini izlemiş hatta daha sonra dizisini izlemiş ve en sonunda kitabını okumuş biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten herkesin okuması ve muhakkak kitaplığınızda bulunması gereken bir eser. Kitap tamamen dizi ve filme uyarlanmamıştır diye bir ön yargım vardı ama gerçekten bütün eserlerin sonunda aynı oranda etkilendim.
20.11.2019

Daha önce hiç Elif Şafak okumamıştım ve alırken çok kararsız kalmıştım. Ama aldığıma o kadar memnunum ki. Sokakta öylece yanından geçip gittiğimiz ve belkide kötü hisler beslediğimiz insanlarında bir kalbi, bir hikayesi ve en önemlisi onlarında bir duyguları olduğunu hatırlatan ve yüzünüze tokat gibi çarpan bir kitap. Çok beğendim ve tavsiye ederim
20.11.2019

Yazarla bu kitabı ile tanışmıştım seneler önce. Ve hala aklımdadır her bir cümlesi. Ters köşesinde o kadar şaşırmış ve etkilenmiştim ki hatırladıkça hala tüylerim diken diken olur. Tavsiye ederim sonuna kadar.