Toplam yorum: 2034284
Bu ayki yorum: 24489

E-Dergi

Seyma Nur Altinok tarafından yapılan yorumlar

04.05.2019

İçerik olarak dolu da olsa kimi zaman kitabı elinizden bırakmaya sebep olabilecek bir anlatım tarzına sahip. Lakin kalp ve kalbin dönüşüm süreci ile alakalı nitelikli içeriği sayesinde bu eksikliği göz ardı edebiliyorsunuz.
04.05.2019

Tasavvufun insan psikolojisi üzerine olan etkisini sıkmayacak kadar basit ve akıcı bir dille ele almış bir kitap. Robert Frager'ın kendisinin de bir Cerrahi şeyhi olduğu göz önüne alındığında kitabın özünün ne kadar değerli olabileceği de anlaşılıyor. Bir yığın bilgi ile dolu olmaktan ziyade kalbinize dokunacak nitelikte bir kitap.
04.05.2019

Osmanlıca Türkçesini en temelden başlayarak öğretiyor. İçerisinde ziyadesiyle fazlaca örnekler de mevcut. Osmanlıca Türkçesini öğrenmek isteyenler ve temelini sağlam bir şekilde inşa etmek isteyenler için beklentilerini karşılayacakları bir kitap.
15.04.2018

Nuri Pakdil, düşünen ve düşündüren bir yazar... Batı'ya olan bakış açısı ve sorun tespitleri ile okunması gereken bir kitap.
21.01.2018

Bize lütfedilmiş ama farkında bile olamadığımız nimetleri, o nimetlerdeki kusursuz düzeni bir bir açıklayan Senai Demirci okuru tefekkürle ve ardından gelen mutmain olmuş bir gönülle yapılmış hamdle başbaşa bırakıyor.