Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

basaranol tarafından yapılan yorumlar

25.01.2015

Kitabı okurken Atatürk'ün bu kitabın neden milli eğitim müfredatında yer almasını istediğini daha iyi anladım. Bu kitap yüz yıl kadar önce yazılmış ancak insanları motive edebilmek için hala daha geçerliliğini korumakta. Öğretmenlerin öğrencilerine okutturmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
24.09.2013

YDS ye çalışmak için gerçekten iyi hazırlanmış bir çalışma. Çıkmış sorular üzerinden konuların anlatılması gerçekten faydalı oluyor. Başarılı, tavsiye ediyorum.
12.01.2013

Yazarın yaklaşık 20 yılda oluşturmuş olduğu bir kitap. Özellikle felsefe ve edebiyatla ilgilenenlerin mutlaka okuması gereken baş ucu kitaplardan biri.
12.01.2013

İhsan oktay anar belki de türkiyede ki en iyi yazarlardan. anlattığı hikayelerde de türkiye sosyoojini de buluyorsunuz felsefe ve psikolojinin yanında. Gerçekten güzel hikayeler, farklı bir hayal gücü. Özellikle kitaptaki üçüncü hikaye olan Bir Hac Yolculuğu inanılmaz keyifliydi. Kesinlikle okunması gereken bir kitap.
12.01.2013

Kişi hangi hallerde hangi durumlarda da kitap okuyabilir, ya da bir kitap okumak için gerekli motivasyonlar nelerdir bunlardan bahsetmiş. Sevdiğim bi cümle Bütün kitaplar bir kitabı anlamak için okunur.. Kitap okumak ya da okutmak isteyenler için iyi çözümler sunan bi kaynak olmuş...