Toplam yorum: 1953352
Bu ayki yorum: 17043

E-Dergi

Dila Us tarafından yapılan yorumlar

24.05.2018

İçinde yazanları çok fazla uygulayamasam da ilham veren bir kitap olduğunu söyleyebilirim.
24.05.2018

Hocamızın o dönemdeki yorumlarını görmek için okunabilir.
24.05.2018

Kitap adında yazdığı gibi bir hatırlatma yapıyor. Zaten bildiğiniz fakat hayatın akışına kapılıp unuttuğunuz gerçekleri görmenizi sağlıyor. Başucunda bulundurmakta fayda görüyorum çünkü; zor dönemlerde başvurulacak kitaplardan biri oldu. Çok fazla beklentiye girmeden okunmasını tavsiye ederim.
09.02.2016

İçerik tarihsel ve sanatsal bilgiler bakımından oldukça zengin. Gereksiz fotograf kalabalığı yok. Ulaşım, telefon numaraları vb. göz önünde net. Ayrıca bir Barselona metro haritası ve İspanya bölgeler haritası da var. Baskısı kuşe kağıda, gayet kaliteli.
09.02.2016

Seriden aldıklarım arasında en çok bu "Çiçekler"i beğendim. Bir de "Su Altı Yaşamı"nı. Çizimleri 8 yaş için gayet detaylı ve zevkli. Boyanacak tür hakkında ufak notlar eklemişler. Nasıl boyanacağı, tonlamanın nasıl yapılacağı konusunda, minikleri daha titiz ve özenli boyamaları için yönlendirmeler eklemişler. Fiyatı ise, bu kaliteye inanılmaz. Ufak kuzenlerime hediye olarak aldım ama kendime mi saklasam diye düşünmedim değil çünkü boyama kitabı olmasının yanı sıra el işleri için desen örneği olarak kullanılabilecek kalitede çizimler içeriyor.