Toplam yorum: 2327437
Bu ayki yorum: 135

E-Dergi

polatspor22 tarafından yapılan yorumlar

19.01.2015

Belki de bugünkü Avrupa milletlerinin mimarı olan Attila'nın biraz daha tanınmasını sağlayacak bir eser.Ancak kitapta daha çok Roma cephesi ağır basmakta.
19.01.2015

Sert adamlarım zorlu dünyasını yansıtan bu eserde Akdeniz'in Türk gölü oluşuna tanıklık ediyoruz. Bunun yanında ise büyük bir aşkın serüveni karşımıza çıkıyor.
18.01.2015

Hocamız, eserinde milliyetçiliğin ne ifade ettiği ya da etmesi gerektiği üzerinde durduktan sonra Türk milliyetçiliği üzerinde oynanan oyunlardan, bu oyunların bize ne gibi sonuçlar doğuracağından bahsetmiş; eğitim sistemimizden iş dünyamıza kadar bir çok konuda milliyetçi cepheden bakış açısıyla bize ( Türk Milletine ) yol göstermiştir. Kendisine bu güzel ve yararlı eser için teşekkürlerimi sunarım.
05.07.2012

Süprizi çok sağlamdı. Tahmin etmesi güç. yazar zaten ona göre bi kurgu belirlemiş. Yazar yine kitabın sonuna kendi görüş ve mesajlarını saklamış ve biraz da olsa kanıtlamaya çalışmış. İnsan beyninin gücünü anlatmayı amaçlarken dinler hakkında biraz tahrik edici sözler sarfetmiş. Bu da yazarın kendi dünya görüşü tabi saygı duyuyorum. İyi bir hollywood filmi yapılır.
16.01.2012

Çok derin ve anlamlı sorular, düşünceler, cevaplar, meraklar, istekler, beklentiler kısaca hayatın sırları.