Toplam yorum: 2027994
Bu ayki yorum: 18195

E-Dergi

Ramazan Eraslan tarafından yapılan yorumlar

16.09.2018

Polisiyenin en keyifli anlarına tanık olacağınız keyifli bir kitap. tavsiye ederim
09.06.2018

Yıllar sonra büyük usta ile yeniden. Connelly formundan hiç bir şey kaybetmemiş. Harika bir hikaye nefis bir anlatım. Ders gibi bir polisiye. Mutlaka alın okuyun okutun.
08.05.2018

Gülce Başer aslında bir şair. ama aynı zamanda şairlerden iyi polisiye yazarı oluyorun örneği. Bu kitap ile bunu kanıtlamış ve Yılın polisiye ödülünü de almış. Günümüz Türkiyesi ve arkasında yaşanan olayları bir cinayetin çevresine yerleştirmiş. İyi bir araştırma güzel bir hayal dünyası ürünü bir polisiye. Ana karakterin ruhsal dünyası ile yaşadığı olayların kesişimi okuyucuyu finale kadar merakla götürüyor. Final ise daha ilginç. İyi polisiyeye güzel bir örnek. Tavsiye ederim.
05.05.2018

Son dönemler de birbirine en çok yakışan ikili olan Polisiye ve Tarih'in bir arada olduğu kitaplar yayınlanıyor. Göbeklitepe Muhafızı da bunlardan ve bence en iyilerinden biri. Kurgusu karakterleri ve etkileyici finali ile kaliteli bir ilk kitap. Yoğun bir araştırma ve bol zaman verilmiş bir emeğin izlerini taşıyor. Herkesin okuması gereken bir kitap. Tavsiye ederim
12.03.2018

Polisiyenin en karanlık tarafını yazar Cody Mcfadyen. Kalemi tarzı kimseye benzemez. İlk iki kitabı aratmayan gerilim ve heyecanın artarak finale ulaştığı harika bir kitap okudum. Ana karakter Smoky Barret yine formunda ve ben onu çok özlemişim. Mutlaka okuyun okutun.