Toplam yorum: 2.394.520
Bu ayki yorum: 23.127

E-Dergi

king&queen tarafından yapılan yorumlar

16.03.2016

Peygamber Efendimizi(S.A.V) ve hayatını anlatan kitaplar arasında, bu güne kadar sıkılmadan okuduğum, kendimi o günlerde bulduğum ve tekrar tekrar okumak isteyeceğim tek kitap. Teşekkürler İskender Pala. Kalemine sağlık.
10.12.2014

Toprak olan her muhafız aslında filizlenen yeni bir muhafızın habercisi! Tıpkı tohumun filizlenip büyüyüp ağaç olup meyve vermesi ve o meyvenin tohumunun topraga düşüp başka meyvelere gebe olması gibi.. Selman Kayabaşı tarihi romanda ender kurgu ustalarından biri bence. Okumanızı şiddetle tavsiye ederim.
10.12.2014

Yakın tarih ise ilgi alanınınız şiddetle okumanızı tavsiye ettiğim bir kitap. Olay kurgusu arasında kaybolurken acaba diye de düşünmeden edemiyor insan! İyi okumalar.
10.12.2014

Lale Devri'nin saray halkı için bitmek bilmeyen ihtişamı; tebaa için ise bitmek bilmeyen ızdırabı... Bir tarafta zenginlik bir tarafta yoksulluk... Bir taraf gündüz bir taraf gece... Ve bu gece ile ile gündüzün arasında sıkışıp kalan, aslını bilmeden tarihe karışan bir Şehzade: Ahmet! Yine harika bir kurgu, yine insanı girdap gibi içine çeken bir olay örgüsü daha. Iskender Pala'nın kalemine sağlık.
12.07.2014

Oldukça yüzeysel anlatımı olan bir kitap. Derinlemesine bişeyler arayanlara tavsiye etmem ancak yüzeysel bir bilgim olsun diyorsanız buyrun kitap sizin.