Toplam yorum: 1895727
Bu ayki yorum: 22266

E-Dergi

forsa123 tarafından yapılan yorumlar

22.07.2015

bir türlü beğenemediğim bir roman, ucuz Türk Filmlerine benziyor
11.07.2014

Kirabı geçen gün edindim, hiç bir belgeye bilgiye dayanmıyor tavsiye etmiyorum
13.03.2014

Uydur uydur yaz, ne bir belge ne bir kayıt , tarih zaten birilerinin fantezi alanı üniversitelerde bölümleri kapat gitsin. Kapağa da Sultan Hamid ile Muhsin Yazıcıoğlunu koy ilgi çeksin diye, bu kitabı heyecanla alıp okuyup inananlara da Allah akıl fikir versin,
13.03.2014

Bana göre kitabın ana fikri kitabın son sayfasın da yazıyor .Bu: ' TARİH SON KEZ UYARIYOR . UYUMA EY TÜRK ! Dirliğin, birliğin,dilin,benliğin,tarihin,yurdun ,adın bir ez daha giderse, bir daha geri dönmez' .Eğer kendinizi dirilmek için can atan veya zaten dirilmiş olup, bir şeyler değiştirmek isteyen KEMAL' in çocukları,askerleri olarak görüyorsanız ,gerçek tarihimizi öğrenmek istiyorsanız ve çok ince mesajları almak istiyorsanız, bu kitabı okumanızı yürekten öneririm.
13.03.2014

Şu Çılgın Türkler'i okuyup beğendiyseniz kesinlikle kaçırmayın. Diriliş, bir ulusun makus talihini kırma çabalarını, bunu çabalarken karşılaştığı iç ve dış düşmanlıkları,en önemlisi vatanını, emperyalist güçlere karşı büyük zorluklar içinde savunmaya çalışan şanlı Türk ordusunun inanılmaz direnişini romansı bir hava ile ancak bu kadar güzel anlatabilirdi.