Toplam yorum: 1992718
Bu ayki yorum: 23919

E-Dergi

fatmacar tarafından yapılan yorumlar

18.10.2019

Kürt meselesinden teröre, ekonomiden eğitime, medya ve yandaşlık meselesinden sansür sorununa, demokrasinin gerekliliğinden bağımsız yargıya ve daha bir çok konunun anlatıldığı, irdelendiği ve konuşulduğu bir eser. Tavsiye ederim.
18.10.2019

Bilmediğim çok şey karşıma çıktı. Günümüz medyası ve olaylarıyla karşılaştırarak okursanız kimin nereye geldiğini, en ufak bir yarar dahi sağlayan birilerinin nasıl nemalandıklarını görecek, hayret edeceksiniz. Arşiv de bulunması gereken bir eser. Tavsiye ederim.
10.10.2019

Osmanlıdan başlayarak günümüze kadar geçen yıllar içerisindeki tüm ekonomik, siyasal vs. durumları inceleyerek Türkiyemizin neden bu olumsuz durumların içerisinde olduğunu ve kalkınmasının nasıl olması gerektiği anlatan ağır ağır özümseyerek okunması gereken, tekrar tekrar dönüp bakılabilecek bir muhteşem eser. Kütüphanenizde bulunması gerekir.
10.10.2019

Çok büyük umutlarla aldığım eser. Ama beklediğim gibi çıkmadı. Satranç sever birisi olarak biraz alakasız geldi.
08.10.2019

Fikirler çok somut, örneklerle açıklanıyor ve katılıp katılmamak tamamen sizin elinizde. Davranışlarınızın altında ''iç dünyanızı rahatlatma'', bireysel tatmin'' ve ''toplumsal baskı''dan kurtulmanın yattığını gösteren muhteşem bir eser.