Toplam yorum: 1989767
Bu ayki yorum: 20935

E-Dergi

ayhan g tarafından yapılan yorumlar

27.07.2018

NTV'nin son çıkardığı almanak. Eczacıbaşı VitrA, dünya ve Avrupa şampiyonu. Çözüm süreci donduruldu. Nobel Kimya Ödülü Aziz Sancar'ın. Ankara'da cumhuriyet tarihinin en büyük terör saldırısı. AKP yeniden tek başına iktidar. Rusya ile uçak krizi. Fransa'da terör saldırıları. Müzeyyen Senar, Yaşar Kemal, Fikret Şeneş, Erol Büyükburç, Kayahan, Zeki Alasya, Kenan Evren, Süleyman Demirel, Levent Kırca, Yılmaz Köksal hayatını kaybedenler... Fotoğraf ve metinlerle Türkiye ve dünyada bir yılın özeti.
21.07.2018

Çolpan İlhan, Altan Günbay, Robin Williams hayatını kaybetti. MİT TIR'larına operasyon. Ukrayna'da iç savaş. Yerel seçimler. Twitter ve YouTube yasağı. İnternet'e düşen ses kayıtları. Soma'da maden faciası. Cannes'te Altın Palmiye, Nuri Bilge Ceylan'ın. Emniyette "paralel" operasyonu. Cumhurbaşkanını ilk kez halk seçti. İlk kez bir uzay aracı kuyrukluyıldıza indirildi. Kenan Işık yoğun bakımda. Yırca'da zeytin katliamı. IŞİD'in ortaya çıkışı... Fotoğraf ve metinlerle Türkiye ve dünyada bir yılın özeti.
11.07.2018

JQuery, bir Javascript kütüphanesi olduğu için ve CSS ile kullanıldığı için ilk iki bölümde bu iki konu anlatılmış. JQuery'nin çoğu metotu anlatılmış. Son bölümde de örnekler var.
11.07.2018

Temel düzeyde Asp.Net MVC öğretiyor. C# dilini de en azından temel düzeyde bilmeniz gerek. Artısı: Code first yöntemini kullanarak veritabanı işlemlerini ve yeni üyelik sistemini anlatmış. Eksisi: Listeleme, seçme, ekleme, silme işlemlerini şablon kullanarak hazırlamış. Filters, helper, routing, Web API gibi diğer Asp.Net MVC konuları da işlenmiş. Bir bölüm Javascript kütüphanesi olan JQuery kütüphanesine ayrılmış.