Toplam yorum: 2320368
Bu ayki yorum: 106

E-Dergi

Mutlu_ÜZMEZ tarafından yapılan yorumlar

05.09.2012

Bir neferin iskorpit hastalığına yakalanmış sayıklarken annem ben dönemicem kaldır benim yokluğumda koyduğun tabak ile kaşığı demesi... söyle ecel beklemesinler bizi evde kelamı...Paşa'nın nasılsın sorusuna sizin neferiniz hasta olmaz paşam demesi... Tüylerimi diken diken eden yerlerdi, her sayfası birbirinden değerli bu kitap vatanını,tarihine layık olmaya çalışan her Türkiye gencinin okuması gereken bir kitap. Destanlar yazan daha Nice Fahri Paşalarımız var kimbilir...
29.08.2012

Heyecanla Okudum, Yolda yürürken de minibüs'e bindiğimdede bırakamadığım bir kitaptı. Henüz Bitirdim Bana çok şeyler kattı. Akıcı bir dille yazılmış okurken sıkılmadım, Mevlana'dan Kısa Öyküler, Sevgili Üstad Mehmet Akif Ersoy'dan Şiirleri ilk defa bu kitapta okudum ve Safahat'i Merak ettim.
27.08.2012

Cengiz Aytmatov'u İlk Kez Sizin Değerli Yorumlarınıza Bakarak Aldım. Hiçte Pişman Olmadım Okurken İçeriği Dram Yüklü Hüzünlü bir Roman Tek solukta okunabilecek bir kitap.
27.08.2012

Çok Akıcı Bir dili Vardı, Arapça Kelimelerin Arasında Kaybolmadım. Peygamber Efendimiz Hayatıyla İlgili Okuduğum İlk Kitaptı. Salih Suruç'un Yüreğine Sağlık Çok İyi Kaleme Almış
27.08.2012

Prof. Dr. Nevzat Tarhan İlmini Tasavvufi,İlmi Bilgilerede Dayandırarak Açıklamış,Peygamber Efendimiz S.A.V.'den Örneklerde Veriyor. Erkekler ile Kadınlar Arasında ki Farklılıklara Değinmiş, Ben Çok Faydasını Gördüm OKuyan Herkesin Göreceğini Düşünüyorum. Muhakkak Okumalısınız.