Toplam yorum: 2333798
Bu ayki yorum: 3527

E-Dergi

Burak Bolat tarafından yapılan yorumlar

23.06.2019

Öncelikle bu kitabı okurken üst yüzeyde duran öyküyü değil de o öykü anlatırken yapılan betimlemeler ile çizilen dönemin Türkiye kavramını anlamaya çalışmayı tavsiye ederim. Bununla beraber hem yoğurt yeyip karnınız doyar hem de kaymağı ile damağınızda güzel bir tat kalır. Özellikle de en sonda yer alan Ahmet Oğuz tarafından yazılan makale de bence kolay anlaşılabilen ve kesinlikle atlanılmaması gereken bir iş olmuş.
23.06.2019

Başlarında ilgiyi toplamak ve sonlarında vereceği fikri kabul etmede daha eğilimli olmak için hayrete düşürücü olgularla başlayan kitap en sonunda aslında başından beri sorguladığı bilinç kavramının üstüne olağan gücüyle yoğunlaşıyor.Bilinç kavramını bir nörolog bakış açısından görmek çok ilginç bir deneyim olacaktır.
01.11.2017

Olasılıksız gibi bir akışa sahip ama sonu bana biraz daha zorlama geldi.Gerçi olasılıksızın da sonu çok üst düzey değildi.Bu kitap ise sonu süper kahraman filmi gibi olacağını belli ediyor bence fakat adam fawer üslubunu beğendiyseniz yakın tarzda bir kitapdır.
01.11.2017

Zor yapmak için abartılmış.Cevap şıkları birbirine çok yakın.Sadece ben değil sorduğum bu konuda bilgili kişiler de aynı şekilde değerlendirdi.
06.09.2017

Kolay ama eğlenceli bir kitap.Paragraf çözmeye yabancı iseniz iyi bir başlangıç olacaktır.