Toplam yorum: 2.688.527
Bu ayki yorum: 1.120

E-Dergi

kyzylsungur Tarafından Yapılan Yorumlar

10.10.2013

Öncelikle bu kitabın konu anlatımlı olmadığına dikkatinizi çekmek isterim. Devasa bir soru bankasıdır ve oldukça da yararlıdır. Özellikle soruların çözümleri üzerinde uzun uzun durulmuş. Bu kitaba başlamadan önce tavsiyem Yargı Yayınevi'nden KPSS-A İktisat Konu Anlatımı kitabını almanız ve çıkmış soruları bu devasa soru bankasından çözmeniz. Mükemmel bir kitap. Eğer uzmanlık sınavına giriyorsanız kesinlikle alın.
02.10.2013

Mükemmel bir kaynak ve en güzel tarafı sayfalarının renkli olması. Özellikle coğrafya gibi bir alanda renkli bir şekilde konuları okumak insanın dersten soğumasını engelliyor.

KPSS için bu modüler seti ve yanına da soru bankası alın yeter. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Alanında kesinlikle en iyisi.
21.09.2007

Bunalttığını sandığım her satırın aslında beni daha da keyiflendirdiğini anladığım bir kitap.
02.07.2007

Türkler "ortakçılık" ile yaşayamaz. Türkler "dayanışma" içinde yaşamayı sever diyerek komünizme çok güzel bir gönderme yapmış. Bu şekilde Türkçülüğün üstünlüğünü önplâna çıkarmış. Kitapta tek bir yanlış var: O da "günaydın, tünaydın" gibi sözcüklerin günlük yaşamımıza girmiş olduğu.

Türkoloji ile ilgilenenler mutlaka okumalı.
02.07.2007

Olanaksız düşlerin peşinde koşmanın ne kadar gereksiz olduğunu anlatan bir kitap. Yüzüncü adı öğrensen ne olacak ki daha doksan dokuzunu anlamadan.

Nobel'e aday bile olamaz; ama
Amin Maalouf'un en güzel kitabı bence.