Toplam yorum: 2333798
Bu ayki yorum: 3527

E-Dergi

Hacı bayram Solak tarafından yapılan yorumlar

09.12.2019

Hikaye, 10 yaşındaki Winnie'nin, bir pınardan su içerek ölümsüz olan bir aileyle tanışmasıyla başlıyor. Neden insanların ölümsüz olmaması gerektiğini çocuklara uygun bir dille anlatan, aile ve dostluk kavramını inceleyen, maceralı bir kitap.
09.12.2019

Bu kitapta her şey var. Aile bağları, kardeş ilişkileri, ruhsal ilişkiler, toplumsal sorunlar, geçinme çabası, destek olma çabası ve destek arama çabası. Bir aileyi, o dönem ki durumları da değerlendirerek ele almış, çok iyi kurgulanmış bir kitap. Yer tasvirleri çok iyiydi ve kahramanların aralarındaki diyaloglar sanki oradaymış da dinliyormuşsunuz hissi yaratıyor.
09.12.2019

Doğu Yücel 'in Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabı polisiye türüne yeni bir örnek. Polisiye denince tabii ki akla gelen ilk isim edebiyatımızda Ahmet Ümit . Onun romanlarını okuyanlar bilir, sizi ayrıca bir tarih yolculuğuna da çıkarır. Keza dünya edebiyatının ünlü temsilcileri Agatha Christie ve Arthur Conan Doyle 'dur. Bu iki yazarın da hatırı sayılır okuru vardır aramızda. Bu kitap için eğer beklentiyi fazla yüksek tutmazsanız, okurken keyif alacağınız kuşkusuz.
09.12.2019

Yazarın diğer kitaplarını okuyanlar ne demek istediğimi anlayacaktır, Mitat'tan beri Doğu Yücel kalemi yokluğu yaşıyordum. Bu kitap iyi geldi :) Yazarın en sevdiğim öyküsü ise "para adam" oldu. Ayrıca Şaşı Şule de kahkahalar atmama sebep oldu. Bu monoton hayatta bizi yine eğlenceli bir molaya çıkardığın için teşekkürler
14.11.2019

Grup şema terapiye odaklanmış .Açıklayıcı bir anlatımı var.