Toplam yorum: 1778276
Bu ayki yorum: 25317

E-Dergi

MiracK. tarafından yapılan yorumlar

18.05.2015

Çok tavsiye edilen her kişisel gelişim oturumlarında duyduğum bir kitaptı. Kitap çok ağır olmakla birlikte fazla teknik içermekte. Sabırlı ve okurken araştırmayı seviyorsanız tavsiye ederim. Teknik ve içerik genişliği detaylı anlatımdan kaynaklanıyor. Tam anlamıyla doyurucu bir kitap.
15.05.2015

Seo yapısı ve reklam mantığı ile ilgili kategorili şekilde tasarlanmış güzel bir kaynak. Güncel olması diğer rehberlere göre avantajı. İçerdiği bilgiler SEO yapısının en son güncellenmiş verisine sahip tabii ki 03.2015 tarihinden itibaren. Alt yapınızı bu kitap ile oluşturduktan sonra gelen güncelleme ve yenilikleri takip ederseniz SEO yapısı hakkında ilk adımı atmış olursunuz.
15.05.2015

Diğer kaynaklara göre az sayfada olsa da güncellik bakımından ve yöneldiğiniz pazarda proje geliştirebilme yönünden güzel bir kitap. Genelde bildiğiniz bilgiler yer alsa da düşünce yönünden farklı bakış açısı sağlayabiliyor. E-Ticaret ile uğraşıyorsanız almanızı tavsiye ederim.
15.05.2015

İnternet reklamcılığına ait tüm detaylı bilgiler bu kitapta. Ne tür reklam yapacağınızdan nasıl yol izlemeniz gerektiğine, internette reklamın hangi mantıkta olduğundan nasıl bir bütçe ile nasıl bir yoldan gideceğiniz bilgilerine bu kitaptan ulaşabilirsiniz.
15.05.2015

E-Ticaret ile ilgili bir kaynak. Basım tarihi sizi yanıltmasın. İçindeki bilgiler ile sıfırdan E-Ticaret kurgulayabilirsiniz. Gerekli alt yapı bilgileri, teknik bilgiler, proje bilgileri, swot analizi ve diğer tüm merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.