Toplam yorum: 1923661
Bu ayki yorum: 17451

E-Dergi

halit tarafından yapılan yorumlar

25.02.2014

Kurgu olarak Böğürtlen Kışını anımsatıyor.Okuması gayet zevkli ve duygusal olarak insanı hikayenin içine çeken bir kitap.
07.02.2014

Normalde tarih kitapları beni sıkmıştır. Kitabın söyleşi şeklinde ve dilinin akıcı olması kitabı zevkli hale sokmuş. Bilmediğimiz bir tarihi anlatması insanın kafasında soru işaretleri oluşturuyor. Tarihi kitaplarına bu kitapla birlikte ilgim arttı. Severek okuduğum bir kitap okunmasını tavsiye ederim.
17.01.2014

Kaçırılan küçük Daniel'in ardından onu bulmak için herşeyi yapmaya göze alan bir anne Vera RAY.Bebeğini doğmadan kaybeden gazeteci Claire. Geçmişin sırrını çözerken kendisinide buluyor. Duygu yüklü okuyucuyu sıcacık saran , okuması gerçekten zevkli bir kitap.
10.01.2014

Tarlabaşının karanlık ve köhne sokaklarında işlenen bir cinayet. Rant kavgası, gezi olayları, sokak çocukları, hayat kadınları ve komser Nevzat. Zevkle okuduğum kitaplardan.
10.01.2014

Yazarın ilk iki kitabını okuyunca beklentiler ister istemez yüksek oluyor. İlk başlarda sıksa da sonradan kitap sarıyor. Kitabın sonu beklediğimden daha basit bitti ve çözülmemiş olaylar yazarından gözünden kaçtı mı acaba dedim. Yorumlarda da bahsedildiği gibi ahır yangını, oyuncakların ve okun sırrı havada kaldı. Ayrıca katil daha öncede bir çok cinayet işlemiş olmasına rağmen Kim'i neden öldürmüyor??