Toplam yorum: 2.394.619
Bu ayki yorum: 23.226

E-Dergi

bileyk tarafından yapılan yorumlar

09.05.2019

Özellikle kadınların ateist olmadan evvel okuması gereken kitap zira belkide bu kitap bütün sorularınıza cevap verebilir. Ufuk açıcı ve okunması elzem olan kitaplardan .
20.09.2018

Kitap çok satılmış çok beğenilmiş olabilir ancak eleştirel bir gözle bakıldığında konusu kurgusu karakterleri vs bir hayli sıradan. Uçakta otobuste okunacak kıvamda bir kitap. Kadının duyguları biraz etkileyici olabilir lakin Türk edebiyatında çok daha etkileyici kitaplar bulunuyor. Tavsiye etmiyorum.
20.09.2018

Akademik çalışma olduğu için bi hayli ağır. Heleki Timurun komutasınındaki bölüklerin ayrı adları oluşturulan birimlerin adlarıyla kitap daha da ağırlaşıyor. Daha çok Timuru anılarla sözleriyle anlatmasını yeğlerdim. Tarih öğrencilerine tavsiyemdir ancak normal bir okuyucu için biraz ağır gelebilir.
20.09.2018

Keşke kitap biraz daha uzun olsaydı dediğim nadir kitaplardan. Nasıl bir kalemdir ki Nihal Atsızınki sizi alıp götürüyor. Kitabı okumadan önce yazarın biyografisini ve kısa da olsa aşk hayatını okumanızı öneririm. Çünkü romandaki çoğu karakter kendi hayatının yansıması olarak karşımıza çıkıyor.
20.09.2018

Bir Matadorun hayat öyküsü aracılığıyla İspyanyayı tanımak ve tutkunun insanı nerelere getireceğine şahitlik eden bir kitap tavsiye ederim.