Toplam yorum: 2393782
Bu ayki yorum: 22388

E-Dergi

samedgocmen tarafından yapılan yorumlar

15.02.2019

Kitabın her sayfası Anadolu; Savaşlar, sürgünler, soykırımlar, zalime ve zulme karşı başkaldırış. Çocukların hayal dünyasında yaşananlar ve Anadolu insanının dedikodu potansiyeli. "Besle kargayı oysun gözünü" lü bir son ve Yaşar kemal'in harika betimlemeleri. 2. sini gerçekten merak ediyorum. güzel kitaptı.
31.01.2019

Alamut fedaileri ve tapınak şövalyeleri aynı kitapta, alamut fedailerinin avrupadaki tesiri üzerine güzel bir roman.
23.01.2019

hiç kitap okumayan birine dahi kitap okuma alışkanlığı kazandıracak tarzda muhteşem bir kitap. Dave Gurney maceraları Sherlock Holmes tadında. John Verdon'un diğer kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim.
22.01.2019

Soner Yalçın, eserlerinde yeri geliyor bir tarihçi, yeri geliyor bir biyolog, yeri geliyor bir hekim ve yeri geliyor bir her şey oluyor. Tam da araştırmacı yazarlığın gerektirdiği gibi. Soner Yalçın'dan yine sindire sindire, yavaş okunması gereken bir kitap. Kitap bittiğinde "Bize neler yediriyorlarmış?" diye sormamak elde değil.
21.01.2019

kitap yüzyıl içinde yaşanan olayları hikaye ediyor. Bazı bölümlerde hikayenin geri sarması zaten karışık olan olayları iyice beter ediyor. karışıklığın en büyük nedeni ise isimlerin birbirine benzemesi, hatta aynı olması. kuşaklar boyunca aynı isimler devam ediyor. Kitabın başında soyağacı yapılmış ama yeterli değil.