Toplam yorum: 1895727
Bu ayki yorum: 22266

E-Dergi

Nazlı Ünlübursa tarafından yapılan yorumlar

24.09.2018

Paltoda ki baş karakter bana ilk etapta “kürk mantolu madonnayı” raif efendiyi andırdı. Kitabı bitirdikten sonra empati yaptım ve çevremizde palto bir simge olsa da buna benze örnekler yaşandığını gözlemleyebildim. Çok beğendim yakın çevreme hediye etmeyi düşünüyorum.
03.09.2018

Aslında yaşananlar bize çok uzak olaylar değil. 2 kadının da acılarının ortak noktası ; 1 adamın, ülkenin, savaşın psikolojik getirileri. Uçurtma Avcısının yeri ayrıydı ama Bin Muhteşem Güneş'in de bende yeri ayrı oldu. Hüzünlü, etkileyici bir roman.Okurken bir anda bambaşka şeyler düşünürken, kendinizi o kadınların yerine koyarken buluyorsunuz. Okunmalı
15.08.2018

of oofff dedirtiyor. Acıyı ve gülümsemeyi yanlarındaymışsınız gibi hissedebiliyorsunuz.
15.08.2018

Etkileyici aynı zamansa düşündürücü bir kitap olmuş. İnsanın kendi içinde yaşadığı güzel bir yolculuk. Herman Hesse 'nin Siddhartha 'sı gibi duru. Stefan Zweig' den farklı bir yorum. Okunmalı.
15.08.2018

Ali Kuzu'nun okuduğum ikinci kitabı ve illuminatide de olduğu gibi bilgi çok ama akış sırası karmaşık orda dağılıyorsunuz. Noktalama işaretleri kullanmayı da sanırım çok sevmiyor kendisi :) siyonizm , kabala, sabetaycılık nedir? ne zamandır içimizdeler? amaçları ne diye merak ediyorsanız alabilirisiniz.