Toplam yorum: 1841863
Bu ayki yorum: 21304

E-Dergi

Hande Malkoç tarafından yapılan yorumlar

14.11.2010

kitabın başlarında constance'ı kaçırıp klana katana kadarki süreç çok ayrıntılıydı ancak tam işler kızışıp gerçek duygular su yüzüne çıktığında kitap inanılmaz yüzeyselleşti. daha uzun ve yoğun olsaymış çok daha güzel olurmuş. ancak tarihi romanlar arasındaki yeni klan modası içinde farklı kurgusuyla yine de keyifli bir roman olmuş.
14.11.2010

Kitabın konusu gerçekten farklı ve etkileyici ancak yazar ve veya çevirmenden dolayı o kadar yüzeysel o kadar sıkıcı ayrıntılar vardı ki bu kitap Lisa kleypas ya da Suzanne enoch kaleminden çıkmış olsaydı büyüleyici olabilirdi.
15.10.2010

Herşeyden önce çeviri çok kötüydü. Stephenie Meyer beni hayal kırıklığına uğrattı 'harika' sözcüğünün yanından bile geçmiyor. Ertesi gün kitap hakkında neredeyse hiçbir şey hatırlamıyordum. O derece yavan ve boş. Genellikle bir seriye başladığımda devam ederim ama ilk defa 2. kitabı almayı düşünmüyorum.
15.10.2010

Bu seri Dimitri ve Roza demekti. Bu kitap dimitriyi yok etti ve karakterler hakkında fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Ama serinin diğer kitaplarına bakıldığında en dolu dolu olanı buydu. Her şeye rağmen bir sonraki kitabı da sabırsızlıkla bekliyorum...
15.10.2010

Elizabeth Hoyt yine sağlam bir hikaye çıkartmış. Tarihi bir romanda arsız bir kadın nadir görülüyor. Biraz Türk Filmi tadında ama her zamanki gibi çok keyifli.