Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

puss_in_boots tarafından yapılan yorumlar

07.01.2019

Sıradan kişisel gelişim kitaplarından farklı olup iletişim konusunda adeta bir bilgi pınarı . Kitaplığınızda bulunması ve ara sıra açıp okunması gereken harika bir kitap . Tavsiye ederim .
07.01.2019

Kafa dağıtmak isteyenler için bir günde okunabilecek keyifli bir kişisel gelişim kitabı
27.08.2018

Kitabı okumaya çok büyük bir beklenti ile başladım ancak ne yazık ki aradığımı bulamadım . Genel olarak kapitalist düzen eleştiriliyor ve rutin çalışma hayatının insanı köleleştirildiği anlatılıyor. Konu güzel ve alınması gereken çok fazla mesaj var fakat kitap akıcı değil çoğu zaman zorla ve sıkılarak okudum .
31.07.2018

İyi yorumlara istinaden aldığım bir kitap ancak ben çok sıkıcı buldum . Kitabın verdiği mesaj ne , neden bu kadar abartılıyor anlamış değilim. Çok kısa bir kitap ancak bir türlü ilerlemediği ve beni içine çekmediği için araya başka kitaplar aldım . Severek okumadım yani sadece bitirmiş olmak için okudum .
22.01.2018

Kitabın hangi güzel özelliğini anlatsam ,nereden başlasam bilemiyorum . Tarihin , aşkın , kişisel gelişimin , kültürün , müziğin iç içe olduğu dolu bir kitap. Tekrar okumak için birçok sayfanın satır altlarını çizdim. Muhteşem bir kitap mutlaka okuyun.