Toplam yorum: 1953352
Bu ayki yorum: 17043

E-Dergi

kitapsevengilll tarafından yapılan yorumlar

02.08.2019

Babamın kitaplığına okunup eklenen tasavvuf kitabı. Tasavvuf alanında sevdiği bir kitap olmuş.
02.08.2019

Kargo ücreti kampanyası ile aldığım Zweig l'in bu kitabını can yayınlarından okumayı daha çok seviyorum. Yinede klasik bir Zweig eseri. Ve nedense Zweig okurken düşüncelerim farklı fikirler ile gelişiyor. Dönüp dolaşıp İslami kimliğe sahip olmam gereken fikirlerime daha çok sarılıyorum.
02.08.2019

Kitabı okurken Herzl'a dair düşüncelerim gelişti. Herşeyi öyle zihninde planlamış en ayrıntısına kadar düşünülmüş bir İsrail projesi için verdiği şu emek. Ve biz müslümanlar da maalesef bu bilincin hala oluşmamış olmasının hüznü. Kitabı alma amacım ise meraktı. Neydi ki bu kitabı okuyarak Yahudileri harekete geçiren eylem, bunu çok merak etmiştim. Allah biz müslümanlara bilinç, şuur ve istek versin ve yıkılışını görelim. Bu alanda ilgilenenler için tavsiye edebilirim.
02.08.2019

O kadar güzel bir kitaptı ki lütfen al diyeceğim. Ortadoğu başlangıcı için fazlasıyla doyurucu bir kitap. Her bir tez bölümünde aldığım bilgiler sürekli artmakta. Aylar önce okuduğum şu kitabı yakın zamanda tekrardan başlayacağım. Tereddüt etmeden okunması gereken bir eser.Taha abi iyiki var.
02.08.2019

Nurettin hocanın üslubunu seviyorum. Bu kitabında ara ara aynı tekrarlara denk gelsem de okuması ağır olan cihada çok yer vermiş bir kitaptı.