Toplam yorum: 1988843
Bu ayki yorum: 20011

E-Dergi

emrahdikorman tarafından yapılan yorumlar

30.11.2014

İlk iki ciltini okuduyup sevdiyseniz zaten yorumları okumadan bu cilti de alacaksınız demektir. Ama yinede kitap sonlanmadan biraz havada kalıyor. Yazarın ömrünün yetmemesi canınızı sıkabilir. Ne olursa olsun okumaya değer bir kitap.
30.11.2014

Kitabın ilk 100 sayfası bu kitabı niye okuyorum, neden kült olmuş diyebilirsiniz. Sabrınız yeterse devamında hayatın anlamını vermiyor belki ama sorgulamaya başlıyorsunuz. Bu arada bir delinin oradan buraya hayalinde seyahat ederken verdiği sanat tarihi bilgilerini de internetten araştırmak isteyeceksiniz.
30.11.2014

Başlangıçta biraz yazar kendi reklamını yapmış ama bunun nedenini ilk 20 sayfada anlatıyor. Okuduğu kitaplarda sevdiği cümleleri bir yere not etmek isteyen ama üşenen biriyseniz bu kitap tam size göre. Engin Köklüçınar bizim için önemli cümle ve kişileri koyu renkle yazmış. Tam bir başucu kitabı oldu. "Bakire Kitap" gibi yeni ama anlamlı tamlamaları da kelime haznenize katıyorsunuz.
30.11.2014

Ahmet Ümit'in ilk kitaplarını okuyup benim gibi okumayı bıraktıysanız hata yapmışsınız demektir. Son kitaplarında yarattığı komiser ve 2 yardımcısının başından geçen serüvenlerden biri daha bu kitapta var. Hem İstanbul'un eşsiz tarihi dokusu hem polisiye kitaplara özgü kişisel tahliller çok hoşunuza gidecek
02.07.2010

Kitabın kapağına bakıp seviyesiz bir hikaye sanmayın. Mekan ve isimler karışıkta gelse hikayenin heyecanı hepsini kabul ettiriyor. Kalınlığına bakmayın başlayınca gidiyor. Yeterki ilk 50 sayfayı geçin.