Toplam yorum: 2034284
Bu ayki yorum: 24489

E-Dergi

A.Kaya4 tarafından yapılan yorumlar

29.08.2019

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri için çok faydalı bir kitap. Yazar, karmaşık iktisat terimlerini gayet sade bir dille ve eğlenceli örneklerle veriyor. Ekonomi okumayan insanların da ilgisini çekebilecek bir kitap bence. Çünkü çok akıcı ve kolay bir dili var. Bazı anlaşılması zor iktisadi konulara açıklık getirmesi açısından da çok beğendiğim bir kitap oldu.
05.08.2019

Antropoloji öğrencilerine ve bu alana ilgisi olanlara fayda sağlayacak bir kitap. İçinde birçok antropoloğun görüşlerini ve onların kuramlarını bulabilirsiniz. Antropoloji bölümünde de kaynak kitaplardan biri olabilir diye düşünüyorum.
05.08.2019

Besyo öğrencilerine ve fitness ile ilgilenenlere faydalı olacağını düşündüğüm bir kitap. Ayrıca vücut geliştirme işine gönül verenlere de daha iyi bir şekilde antrenman yapmaları açısından katkı sağlayacağını düşünüyorum.
05.08.2019

Vücut geliştirme sporu ile uğraşan kardeşime aldım. Kendisi gayet memnun kaldı. Değerli bilgilerin olduğu bir kitap. Spor bilgisi ve spor sağlığı alanında Nobel Yayınları'nın birçok kaliteli eserinden biri olduğunu düşünüyorum.
05.08.2019

Fuzuli'nin dili gerçekten de hayranlık uyandırıcı. Bunu kitabı okurken bir kez daha anlıyorsunuz. Yazar, vermek istediği mesajı birinci bölümde Rind ile Zahid üzerinden ikinci bölümde de Sıhhat ile Maraz kısmında belli başlı semboller üzerinden vermiş. Yazarın cümle yapısı çok iyi. Çeviri de güzel yapılmış.