Toplam yorum: 1538748
Bu ayki yorum: 17830

E-Dergi

OnlinePsikolog tarafından yapılan yorumlar

24.10.2012

Okuduğum en güzel kişisel kitaplarından birisidir. Bu kitabı alsam mı diye kararsız kalan arkadaşlara kesinlikle alıp okumalarını tavsiye ederim.
03.04.2005

özellikle çoçukların ve okuma alışkanlığını yeni edinen kişilerin canı sıkılmaadan diğer bir ifadeyle zevkle okuyabileceği bir kitap. Sadece çoçuklara değil büyüklere ve kendini büyük hissedenlere hitap eden hoş bir kitap
03.04.2005

konusu yönüyle gençlere hitap eden bir yaşanmış hayat öyküsü olan emre hem akıcı bir dile sahip hem de olay örgüsü insana daha ilerideki olayları merka ettirmeye yeten bir kitap ve insanları yapacakları ve yaptıkları yönünde düşünmeye sevk edecek niteliktedir.
03.04.2005

eğer yavuz beyin üslubunu bilmiyorsanız başlangıçta garinize gidecek bir kitap olacaktır. Ancak yazar kitabın başlangıcında da bahsettiği gibi içinden gelği gibi yazmış ilgi çekici bir kitap olduğunu düşünüyorum. yazar konuları birbirine bağlarken gerçekten güzel bir örgü kullanmış. Aynı zaman da insanları (kendisini tarafsız göstererek) bazı güncel konular hakkında düşünmeye yönlendirmiş.
03.04.2005

Okuduğum kitaplar arasında en çok hoşouma giden kitaplardan birisidir. Bunda en büyük faktör herhalde finlandiyada olan imkanları (bizim sahip olmadığımız imkanlar) öğrenmek oldu. Ve diğer bir faktör ise bu imkanlar karşısında finlandiya (Beyaz zambaklar ülkesi) halkının tavrı hoşuma gitti. Ben sahsen kitabı okurken finlandiya halkını çok defa kıskanmışımdır bundan dolayı.