Toplam yorum: 2029284
Bu ayki yorum: 19485

E-Dergi

Lothlórien tarafından yapılan yorumlar

14.05.2019

Kitap oldukça kullanışlı. Hem konuyla ilgili öğrenciler hem de döneme meraklı insanlardan tarafından rahatlıkla okuyup incelenebilir. Bendeki kitabın tek eksiği kuşe kağıt olmamasıydı. Bu tarz kitaplar alırken kuşe kağıda basılmış olmasını tercih etmelisiniz. Eserlerin daha detaylı biçimde görünmesine ve daha bir zevkle incelenmesine sebep oluyor
14.05.2019

Okurken tüylerimin diken diken eden, iyi ki okumuşum dedirten bir kitap. Kitap tavsiyesi isteyenlere hiç düşünmeden tavsiye ettiğim nadir kitaplardan birisidir ve özeldir.
14.05.2019

Yıllar yıllar sonra tekrar okuduğumda yine sıkılmadan, heyecanla ve keyifle okuduğumu farkettim. Tek sıkıntım neden daha uzun bir kitap değil, keşke daha uzun olsaydı diye hayıflanmamdı. :)
14.05.2019

Kitabı bitirmeme çok az kaldı ve bitmesine üzülüyorum neredeyse. Serinin diğer kitapları kadar sürükleyici.Son iki-üç bölüm her zamanki gibi düğümlerin çözüldüğü yer. Bu yüzden Rowling kitaplarını okurken uzun aralar vererek okumamak lazım zira insan okuduğu kitabın ilk bölümlerindeki detayları unutabiliyor ve son bölümlerde heyecen azalıyor.Siz siz olun ara vermeden okumaya gayret gösterin efenim! :)
01.09.2018

Kitap fiyatı oldukça iyi. Günümüz dünyasında yarımyamalak tedavi edilen hastalıklardan birinden ben de muzdarip olduğum için kitabı bir öneri sayesinde satın aldım. Kitabı sabırsızlıkla bekliyorum. :)