Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

şermin oymak tarafından yapılan yorumlar

14.01.2019

Günümüzde Adnan Menderes’e karşı ortaya atılan suçlamalar veya övmelerin her ikisinin de abartıldığını size göstermektedir. Adnan Menderes her insan gibi ihtiraslarına kapılmış ve bunları frenleyememiştir. Bazı siyasi sorulara cevap bulamayacak olsanız da yaşanalar olaylar objektif olarak yansıtılmış. Şevke Süreyya ya bu konuda güveniyorum. Kitaptan çıkarabildiğim en önemli sonuç, bazen geri adım atmak her şeyi değiştirebilir.
15.11.2018

Atatürk’ün çoğu kez yaptığı savaşlar ve yaptığı devrimler anlatılır. Bu kitapta Atatürk ün insanlara hayvanlara çocuklara olan sevgisini göreceksiniz. O konumdaki bir insanın mütavaziliğini, dürüstlüğünü okuyacak ve duygulanacaksınız. Size karşı Atatürk’ü kötülemek isteyenlere anında cevap vereceğiniz bilgiler içermekte.
26.10.2018

Bu kitabı okuduğunuzda beslenmeme dikkat edeyim diyeceksiniz ama bi bakacaksınız ki sağlıklı besin kalmamış. Sonra bunu yapanlara kızacaksınız özellikle ülkemizde bunları bile bile engellemeyenlere. Size büyük güçlerin tek amacının para kazanmak olmadığını anlatan kitap.üstelik belgelerle kanıtlı bir şekilde. Hayatımı bu kitabı okuyup da tekrar kazanabilir miyim derseniz imkansız tabi paranız çoksa her şey mümkün olabilir.
21.06.2016

Hayatımda şuana kadar okuduğum en güzel kitap. Mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum. Kalın bir kitap olmasına rağmen okurken bırakamayacağınız ve yazarın betimleyişine hayran kalacağınızı düşündüğüm bir kitap.
21.06.2016

Muhteşem bir anlatım.İnsanların iç yapılarını anlamayı ve empati kurmayı seviyorsanız mutlaka okumalısınız.