Toplam yorum: 2329097
Bu ayki yorum: 153

E-Dergi

bu hasret bizim... tarafından yapılan yorumlar

11.01.2020

Çok sevimli bir öykü bu gerçekten. Akıcı ve ders verici niteliğiyle her yaştan bireyin okuyabileceği bir kitap. Tavsiyedir.
11.01.2020

Bu şaire ve şiirlerine doyamıyorum! Genel anlamda birçok şiiri beğendim. Özellikle Füruzan’ın Parasız Yatılı’sına atıf yaptığı bölüm çok etkileyiciydi. Şairin tavsiyesi üzerine iki kitabı da eş zamanlı okuyunca şiirler daha anlamlı oldu benim için. Okumadıysanız eğer Parasız Yatılı’yı önce okuyun sonra bu kitaba geçin. Tabi ki tavsiyedir!
11.01.2020

Kitabın önce filmini izlememe rağmen - filmi de çok beğenmekle birlikte - gayet başarılı buldum. Film ve kitap birbiriyle büyük oranda uyumluydu. Sadece sonunun pek iyi bağlanamadığını düşündüm onun dışında gayet güzel bir kitap.
11.01.2020

Kitabı karton kapak halinden okumama rağmen baskının güzelliğine karışı koyamayıp bir tane aldım hemen. Zira bu baskı kalite kokuyor vesselam! Can Yayınları özel baskılar konusunda gerçekten başarılı, hatta bu baskıyla çıtayı arşa çıkarmış resmen. Sevdiklerinize özel bir hediye olacaktır.
11.01.2020

George Orwell’in ölümsüz eseri 1984 bu özel ve de güzel baskısıyla gerçekten cezbedici - özellikle koleksiyonerler için. Karton kapak halinden okumama rağmen yeniden aldım. Biraz zaman geçince yeniden okumayı düşünüyorum.